Hisense RB224D4BWF

Zobrazit

Šírka: 49.5 cm, Výška: 143 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ne, Třída energetické účinnosti 2021: F Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaná lednice Hisense RB224D4BWF je v bílém provedení. Chladicí část má objem 122 litrů a je umístěna v horní části. Její vnitřní vybavení tvoří 3 skleněné police, 1 plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny a 3 dveřní police. Nechybí vnitřní LED osvětlení. Mrazicí část, která je umístěna dole, má objem 53 litrů. Její mrazicí kapacita je 2,4 kg/24 hodin s akumulační dobou 8 hodin. Vnitřní výbavu tvoří 3 průhledné plastové zásuvky pro skladování potravin. Maximální hlučnost kombinované chladničky Hisense RB224D4BWF dosahuje 39 dB.

Kombinovaná chladnička Hisense RB224D4BWF 

Kombinovaná chladnička s mrazničkou Hisense RB224D4BWF v elegantním bílém provedení skvěle zapadne do jakékoliv domácnosti. Chladnička disponuje vynikajícím systémem ventilátoru a kompresoru, který zajistí stabilnější výkon a zároveň tichý chod. Příjemným benefitem je XXL dveřní prostor pro uchování lahví a dalších rozměrných předmětů. Spotřebič patří do energetické třídy F, takže šetří nejen energii, ale i vaši peněženku. Objem chladničky je 122 litrů a mrazák nabídne 53litrový objem. Vnitřní prostor chladicí části disponuje 3 policemi, které vám umožní jednoduché a přehledné rozdělení potravin. V mrazničce najdete 3 praktické přihrádky.

Nízká hlučnost

Chladnička je vybavena vynikajícím systémem ventilátoru a kompresoru, který zajistí stabilnější výkon. Příjemným benefitem je také velmi nízká hlučnost jen 39 dB, díky čemuž se chladnička dá využít i v kuchyních spojených s obývací částí.

XXL dveřní prostor umožní snadné uskladnění lahví

Chladnička s mrazničkou Hisense RB224D4BWF disponuje XXL dveřním prostorem, ve kterém můžete uskladnit objemnější láhve a další větší předměty. Díky tomu se vám uvolní více místa ve zbytku chladničky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 49.5 cm
Výška 143 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Hisense RB224D4BWF

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Michaela

23. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Skladná
  • Dostatečně prostorná
  • Velmi tichá

Lednička je přesně taková, jakou jsem si přála. Ani velká, ani malá, prostě tak akorát :)