Hisense HS312 černý


Soundbar, Barva černá, 3.1 kanálový, Výkon reproduktoru: 300 W, Subwoofer: Ano, Bluetooth: Ano, Wi-Fi: Ne, Smart: Ano, 3 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, NFC: Ne, FM rádio: Ne, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DOLBY Atmos, DTS: X, Zvukové formáty: mp3, wav, wma, flac, ALAC, aac, PCM, Frekvenční rozsah: 120-20000 Hz, Ekvalizér: Ano. Více info


Cena 6 309 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 63 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elegantní 3.1kanálový soundbar Hisense HS312 s bezdrátovým subwooferem, výkonem 300 W, technologií Bluetooth a Dolby Atmos.

Prociťte každou dimenzi

Soundbar Hisense HS312 vás zcela obklopí zvukem, a to i shora. Virtuální reproduktory směřující vzhůru promítají zvuk nad vaši hlavu, zatímco boční reproduktory vysílají zvuk kolem vás. I ve velkém a otevřeném prostoru si můžete vychutnat hluboký a ohromující zvuk.

Naplňte místnost silným zvukem

Nechte se okouzlit širokým rozsahem zvuku vyplňujícím místnost. Soundbar HS312 vás obklopí výkonným 300W zvukem, proto každé místo k sezení ve vašem pokoji bude tím nejlepším.

Jedinečný zážitek v rozlišení 4K

Díky propustnosti obrazu ve 4K a signálu s vysokým dynamickým rozsahem vám jednoduché připojení přes HDMI poskytne nejlepší zvukovou a vizuální kvalitu pro filmy i hudbu, užijte si plynulý zážitek v rozlišení 4K.

3.1kanálový soundbar s bezdrátovým subwooferem

Nejlepším společníkem 4K UHD televize je jednoznačně soundbar Hisense. Upgradováním vizuálního a zvukového zážitku 4K UHD televize a soundbaru Hisense můžete jít nad rámec toho, co vidíte.

Bezdrátové streamování

Soundbar Hisense obsahuje technologii Bluetooth pro jednoduché bezdrátové připojení k chytrým zařízením. Vychutnejte si hudbu ze smartphonu, tabletu nebo notebooku.

Zahalí vás do zvuku

Díky technologii Dolby ATMOS si můžete užít filmový zážitek i v pohodlí svého pokoje. Jednotlivé zvuky vycházejí ze všech směrů, včetně zvuku nad vaší hlavou, a vyplňují prostor překvapivou čistotou, bohatostí, detaily a hloubkou, takže máte pocit, že umělec hraje přímo před vámi.

Krása zvuku

Zvukový systém je navržen tak, aby byl součástí vašeho televizoru - design v kovovém lesku na povrchu soundbaru vypadá minimalisticky, ale luxusně, takže si kromě zvuku můžete užít také krásný design.

Vhodný do každého prostoru

Několik možností instalace, jako například zabudování nebo připevnění na prvek či stěnu, je ideální pro každý prostor, vyberte si způsob instalace, který vám nejlépe vyhovuje.

Stačí se připojit a poté si užívat

Soundbar Hisense HS312 lze snadno připojit k televizoru pomocí kabelu HDMI, optického kabelu nebo bezdrátově přes Bluetooth. Obě zařízení můžete ovládat jedním dálkovým ovladačem a během několika vteřin si můžete snadno vychutnat lepší zvuk televize.

Jednoduchost použití

Tlačítka v horní části reproduktoru usnadňují ovládání. Stisknutím soundbar zapnete/vypnete, upravíte hlasitost, vyberete vstupní zdroj…

Několik zvukových vylepšení

Podle různých zvukových požadavků v různých scénách jsme navrhli několik vylepšení zvuku, jako je například režim filmu, režim hudby, režim zpráv, režim sportu a režim pozdní noci, mezi kterými můžete libovolně přepínat.

Když potřebujete silnější basy

Zažijte rytmus hudby s bohatými a silnými basy bezdrátového subwooferu. Pokud potřebujete ještě silnější basy, stačí zmáčknout tlačítko BASS na dálkovém ovladači.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 3
Počet kanálů 3.1
Výkon reproduktoru 300 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense HS312 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi