Hisense HS214 černý


Soundbar, Barva černá, 2.1 kanálový, Výkon reproduktoru: 80 W, Subwoofer: Ne, Bluetooth: Ano, Wi-Fi: Ne, Smart: Ano, 1 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, NFC: Ne, FM rádio: Ne, Zvukové formáty: mp3, wav, wma, flac, ALAC, aac, PCM, Frekvenční rozsah: 40-20000 Hz, Ekvalizér: Ano. Více info


Cena 2 390 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 24 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elegantní 2.1kanálový soundbar Hisense HS214 s výkonem 80 W, technologií Bluetooth a připojením HDMI OUT (ARC).

2.1kanálový soundbar All-in-One

Jednoduchá instalace a připojení k televizorům. Hisense HS214 je multifunkční reproduktor, který zvyšuje váš zvukový zážitek z vašeho televizoru a je ideální pro 32" televizory nebo větší. Namísto jednoduchého poslechu scény přejděte přímo do středu dění.

Jednoduchý a kompaktní, navržen pro váš domov

Kompaktní a elegantní design reproduktoru All-in-One se zabudovaným subwooferem se bude hodit do každé místnosti. Není potřebný další basový reproduktor ani další kabely.

Bezdrátové streamování

Soundbar Hisense obsahuje technologii Bluetooth pro snadné bezdrátové připojení k chytrým zařízením. Vychutnejte si hudbu ze smartphonu, tabletu nebo notebooku.

Neunikne vám žádný detail

Vestavěný subwoofer poskytuje vynikající basy, zatímco dva reproduktory směřující dopředu poskytují čisté, jasné horní a střední tóny – vášnivý zvuk s nevídaně bohatými vrstvami a detaily.

Stačí se připojit a poté si užívat

Díky HDMI OUT (ARC) můžete soundbar Hisense připojit k vašim televizorům pomocí jediného HDMI kabelu a také bezdrátově přes Bluetooth, obojí můžete ovládat jedním dálkovým ovladačem. Snadno si tak budete užívat lepšího zvuku televize během několika sekund.

Jednoduše přepínejte mezi nastaveními zvuku

V závislosti na různých zvukových požadavcích v různých scénách bylo navrženo několik vylepšení zvuku, které ovládáte výběrem režimu filmu, hudby nebo zpráv. Jednoduše přepněte do požadovaného režimu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 1
Počet kanálů 2.1
Výkon reproduktoru 80 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense HS214 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi