Hisense 75A7KQ


Televize, Smart, QLED obrazovka, Úhlopříčka: 189 cm, 4K Ultra HD, Direct LED, 3840x2160, OS TV: VIDAA, 50/60 Hz, DVB-T2, Kompatibilní s Amazon Alexa, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elegantní Smart QLED televizor Hisense 75A7KQ nabízí rozlišení 4K Ultra HD (3840 × 2160), úhlopříčku 75" (189 cm), zvukový systém Dolby Atmos, technologie Quantum Dot Colour, Dolby Vision a HDR 10+ a operační systém VIDAA.

Quantum Dot Colour

Díky technologii Quantum Dot Colour se kvalita obrazu dostává na novou úroveň. Autentičnost barev, jasný kontrast, čistota pohybu a dokonalé detaily jsou u tohoto televizoru standardem.

Total 4K Solution

Sledujte své oblíbené pořady, ponořte se do nejnovějších filmů nebo si vychutnejte každý okamžik nejžhavějších her. Dopřejte si televizor Hisense 4K, se kterým budete přímo uprostřed dění.

HDR10+, Dolby Vision

Díky dekódování Dolby Vision, HDR 10+ a HLG přináší tento televizor originální obsah s vylepšenými detaily v tmavých i světlých stínech, ať už sledujete filmy nebo hrajete oblíbené hry.

Dolby Atmos Immersive

Technologie Dolby Atmos vás vtáhne do oblíbené zábavy díky zvuku, který se pohybuje všude kolem vás s dechberoucí realističností.

Direct Full Array

Na rozdíl od běžných obrazovek s LED osvětlením na okrajích rozděluje technologie Direct Full Array světlo rovnoměrně po celé obrazovce, čímž zajišťuje rovnoměrnou a stabilní černou.

Pixel Tuning

Funkce Pixel Tuning dynamicky vylepšuje obraz a poskytuje lepší detaily a bohatší vrstvy v tmavých i světlých odstínech.

AI Adaptive Depth

Dramatičtější zážitek ze sledování s dobře definovaným pocitem vzdálenosti. Díky funkci AI Adaptive Depth nyní uvidíte klikatou cestu vedoucí k zasněžené hoře s jasně definovanými hřebeny a vrcholy.

Adaptive Light Sensor

Sledováním světelných podmínek v místnosti televizor automaticky zvolí nejlepší úroveň jasu.

Game Mode Plus

Dosáhněte nejlepšího herního výkonu s Game Mode Plus, což je sada technologií - 60Hz VRR a ALLM pro plynulé hraní a okamžitou odezvu.

AI Picture

Pomocí umělé inteligence dokáže televizor Hisense vždy přizpůsobit obraz přesně podle sledované scény nebo obsahu. Vychutnejte si dokonalý obraz v té nejlepší kvalitě.

AI Sports Mode

Prohlédněte si každý detail trávníku, odhodlaný pohled hráčů a vzrušení diváků.

Smooth Motion

Díky rychlé obnovovací frekvenci a intuitivnímu odstraňování šumu, které rozjasní rychle se pohybující objekty a v případě potřeby vloží do oblíbeného obsahu přechodové záběry, si vychutnejte akci, která bezchybně plyne od začátku do konce, aniž by vám unikl jediný detail.

VIDAA Smart OS

Snadný přístup k více než 150 televizním stanicím, kabelové a satelitní televizi, DTV nebo streamovanému obsahu na jednom místě. Snadno a rychle přepínejte mezi veškerým oblíbeným obsahem.

Voice Remote

S hlasovým dálkovým ovladačem Hisense můžete ovládat televizor pouhým stisknutím tlačítka. Pomocí jediného jednoduchého zařízení můžete pozastavit, přehrávat, zastavit, přetáčet a převíjet, přepínat mezi obsahem, komunikovat s oblíbenými virtuálními asistenty a dalšími funkcemi.

Share to TV

Sdílejte video obsah z mobilního telefonu do televizoru a vychutnejte si více obsahu na velké obrazovce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 75 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense 75A7KQ

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi