Hisense 65U8GQ

  • Doprava zdarma
  • Cashback 3 000 Kč
  • 10 % zpět na Věrnostní kartu
  • Výprodej −25 %

Úhlopříčka: 65 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: VIDAA
Elektronický informační list

Úhlopříčka


Cena s Cashbackem 3 000 Kč Platí do 31. 5. 2022
Jak získat cashback
23 990 Kč

Cena 26 990 Kč

Sleva 25 % z doporučené ceny výrobcem: 35 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 2 699 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Smart QLED televizor Hisense 65U8GQ v šedé barvě s Direct LED podsvícením, 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160) a 65" úhlopříčkou (164 cm) přinese do vaší domácnosti kvalitní obraz s vysokým kontrastem a živými realistickými barvami (Dolby Vision IQ), který si s určitostí zamilujete. Specifikem je operační systém VIDAA U5.3, výjimečný zvuk (Dolby Atmos), herní režim, Bluetooth, Wi-Fi, DLNA či HbbTV 2.0. Disponuje čtveřicí vstupů HDMI (k připojení herní konzole či Blu-ray přehrávače), dvojicí USB portů (na prohlížení fotek nebo filmů z externího úložiště) či vestavěnými reproduktory s celkovým výkonem 60 W.

Nová definice krásy s Hisense ULED 4K

Připravte se na zázraky. Televize U8GQ patří do prémiové řady ULED TV od Hisense, ve které se spojuje několik technologií pro výjimečnou kvalitu obrazu, kontrastu, barev a jasu. Quantum Dot Coulour se postará o smršť odstínů, které dokonale kopírují realitu, zatímco jas dosahuje závratných výšin. Detaily jednotlivých scén jsou zřetelné v tmavých i jasných oblastech díky funkci vypínaní až 120 nezávislých zón podsvícení obrazovky. Pro vaše maximální pohodlí je tu hlasové ovládání VIDAA Voice. Svižný operační systém VIDAA U5 vám zajistí snadný přístup k oblíbeným platformám, jako je Netflix, YouTube nebo VOYO.

Hisense ULED: autentické barvy, brilantní kontrast, čistý pohyb a vytříbené detaily 

Výsledkem několikaletého výzkumu v laboratořích Hisense je patentovaná technologie ULED, která zastřešuje sofistikované ovládání podsvícení obrazovky, rozšíření barevné škály nebo zlepšení plynulosti obrazu. V srdci stojí výkonný procesor Hi-View Engine, který umožňuje rychlé zpracování obrazu a jeho nepřetržitou analýzu. Nenechte si ujít požitek z toho nejlepšího kontrastu, pohybu, barev a detailů, ať už se díváte na cokoliv. 

Široká paleta barev s plynulými přechody 

Speciální technologie Quantum Dot Colour (QLED) přináší až bilion různých odstínů, které se navíc maximálně přibližují realitě. Stojí za tím kvantové tečky v podobě mikroskopických nano krystalů, které pomáhají s velkou přesností rozlišit červenou, zelenou a modrou. Ty jsou pak dále zdrojem celé škály plynule gradujících barev. 

Hra světel a stínů 

Funkce Full Array Local Dimming mapuje obraz a rozděluje ho do 120 nezávisle fungujících zón. V každé probíhá individuální nastavování kontrastů tak, abyste nepřišli o detaily ani ve velmi tmavých či naopak zářivých oblastech. 

Dolby Vision a Dolby Atmos pro ještě lepší barvy a zvuk

Televize Hisense U8GQ podporuje audiovizuální technologie Dolby Vision a Dolby Atmos, které využívají velké hollywoodské společnosti nebo platforma Netflix.  Zažijete obraz plný detailů a autentický prostorový zvuk přesně takový, jaký ho zamýšleli sami tvůrci. Rozdíl oproti běžnému obrazu uvidíte na první pohled. Světlé barvy jsou jasnější, černá ještě temnější. Své uši rozmazlíte čistým a všudypřítomným zvukem. I bez speciálních reproduktorů. Obsahu dostupného v Dolby Vision a Atmos stále přibývá. A tak si v nejvyšší možné kvalitě užijete třeba nejnovější Marvelovky a stovky dalších titulů z platforem, jako je například Netflix+. 

Certifikace IMAX 

Certifikace IMAX Enhanced je zárukou výborné kvality obrazu a zvuku. Televize Hisense U8GQ splňuje přísně definované požadavky inženýrů IMAX a DTS na digitálně remasterovaný obraz a vysoce výkonný zvuk. Sledujte filmy ve stejné kvalitě, jakou zamýšleli filmaři. Učiňte ze sledování TV přímo umělecký zážitek. 

Operační systém VIDAA 5.0

Než napočítáte do … jedné. Operační systém VIDAA U5.0 spustí televizi za neuvěřitelných 1,7 sekund. Kromě rychlosti vás VIDAA U5.0 překvapí také intuitivním uživatelským rozhraním a možností personalizace. Obsah z platforem, jako je Netflix, Amazon Prime, RedBull TV, Facebook Watch nebo UEFA, budete mít jako na dlani. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense 65U8GQ

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno