Hisense 65A76GQ

Zobrazit


Úhlopříčka: 65 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: VIDAA Více info


Top příslušenství

4,5 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Smart QLED televizor Hisense 65A76GQ v šedé barvě se 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160) a 65" úhlopříčkou (164 cm) přinese do vaší domácnosti kvalitní obraz s vysokým kontrastem as živými realistickými barvami (Dolby Vision IQ), který si s Dolby Vision IQ zamilujete. Samozřejmostí je vysoký dynamický rozsah HDR a podporována je také technologie HLG a HDR10+ pro optimální úpravu jasu a barev. Specifikem je operační systém VIDAA, výjimečný zvuk (Dolby Atmos), herní režim, Bluetooth, Wi-Fi, DLNA či HbbTV. Disponuje trojicí vstupů HDMI (k připojení herní konzole či Blu-ray přehrávače), dvojicí USB portů (k prohlížení fotek nebo filmů z externího úložiště) či vestavěnými reproduktory o výkonu 2× 10 W.

SMART QLED Televize Hisense řady A7GQ

Televize Hisense A7GQ vybavená pokročilou QLED obrazovkou a podporou moderních technologií Dolby Vision a Dolby Atmos k vám domů přinese dokonalý audiovizuální zážitek. Barevnou paletu s miliardou odstínů, ze kterých se vám zatočí hlava. Zvuk opanuje prostor a dotkne se každého centimetru vašeho těla. Příběhy z filmů začněte prožívat doslova na vlastní kůži. Užijete si také rychlý operační systém VIDAA napojený na oblíbené streamovací platformy, kde si vyberte si obsah podle vašeho gusta. Naservírovaný ho budete mít, než řeknete švec. Tahle televize se spustí za neuvěřitelných 1,7 sekund, a to pouze vaším hlasem, když si to budete přát. Povolejte do vašich služeb technologie, které dávají smysl.

Barvy, které vás probudí k životu 

Jste realisté? Chtějte to samé i po vaší televizi. Obraz takový, jaký skutečně je. Nic víc, nic míň. Jestli v něčem tato televize nemá konkurenci, pak to jsou barvy. Velký krok kupředu v reprodukci barev představuje technologie Quantum Dot Colour (QLED), která vám dokáže zprostředkovat více než miliardu různých barev a odstínů. Co za tím stojí? Kvantové tečky v podobě mikroskopických nanokrystalů pomáhají s velkou přesností rozlišit červenou, zelenou a modrou, které jsou dále zdrojem celé škály plynule gradujících autentických barev. Žádný mdlý a nudný obraz bez energie, ale život plný barev. Přesně takový, jak ho známe.  

Dolby Vision a Dolby Atmos pro ještě lepší barvy a zvuk

Televize A7GQ podporuje audiovizuální technologie Dolby Vision a Dolby Atmos, které využívají velké hollywoodské společnosti nebo platforma Netflix.  Zažijete obraz plný detailů a autentický prostorový zvuk přesně takový, jaký ho zamýšleli sami tvůrci. Rozdíl oproti běžnému obrazu uvidíte na první pohled. Světlé barvy jsou jasnější, černá ještě temnější. Své uši rozmazlíte čistým a všudypřítomným zvukem. I bez speciálních reproduktorů. Obsahu dostupného v Dolby Vision a Atmos stále přibývá. A tak si v nejvyšší možné kvalitě užijete třeba nejnovější Marvelovky a stovky dalších titulů z platforem, jako je Netflix nebo Disney+. 

Inteligentní rozpoznávání vytěží z každé scény maximum 

Ať už sledujete sportovní zápas, animovaný film nebo zprávy, umělá inteligence to rozpozná a nastaví obraz a zvuk za vás. S funkcí AI Picture Optimization nemusíte nic řešit, a přesto máte jistotu, že si vždy odnesete maximální zážitek.

Hrajte první ligu 

Příznivci her, nastražte uši! S televizí Hisense A7GQ získáváte v každém souboji silného parťáka. Jednoduše vložte herní konzoli a nastaví se vám automaticky herní mód s funkcí nízké latence (ALLM) a variabilní frekvence (VRR). Vstupní zpoždění se sníží na méně než 20 mikrosekund. Protože rozhodnout může každý okamžik. 

Operační systém VIDAA 5.0

Než napočítáte do … jedné. Operační systém VIDAA U5.0 spustí televizi za neuvěřitelných 1,7 sekund. Kromě rychlosti vás VIDAA U5.0 překvapí také intuitivním uživatelským rozhraním a možností personalizace. Obsah z platforem, jako je Netflix, Amazon Prime, RedBull TV, Facebook Watch nebo UEFA, budete mít jako na dlani. 

Hlasové ovládání VIDAA 

Je nedělní ráno a vy si můžete zapnout váš oblíbený pořad, aniž byste hnuli brvou. Jediné, co vám stačí, je váš hlas. Můžete jím zapnout a vypnout televizi, regulovat hlasitost nebo přepínat kanály. Na hledání zatoulaného ovladače už budete jen vzpomínat.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Hisense 65A76GQ

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Ivan

15. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Obraz a z uk
  • Zatim jsem neprisel na to,jak pripojit produkty apple,zejmena airpods pro 2021

Gabriela

2. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Poměr cena výkon
  • Nic