Hisense 65A6G


Úhlopříčka: 65 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: VIDAA Více info


Cena 16 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 170 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart LED televizor Hisense 65A6G v černé barvě s Direct LED podsvícením, rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a úhlopříčkou 65" (163,9 cm) přináší do vaší domácnosti vysoce kontrastní obraz s živými realistickými barvami (Dolby Vision), který si jistě zamilujete. Mezi speciální funkce patří operační systém VIDAA U5.0, vícerozměrný zvuk (DTS Virtual:X), herní režim s nízkou latencí, Bluetooth, Wi-Fi, DLNA a HbbTV 2.0. Má trojici vstupů HDMI (pro připojení herní konzole nebo přehrávače Blu-ray), dvojici portů USB (pro prohlížení fotografií nebo filmů z externího úložiště) a vestavěné reproduktory s výkonem 2× 8 W.

Žádný detail vám už neunikne 

Dostupná televize se 4K Ultra HD rozlišením a podporou pokročilé HDR technologie Dolby Vision vám zprostředkuje parádní podívanou, při které vám neunikne žádný detail. Dopřejte si opravdu jemné rozlišení a kochejte se kontrasty, o kterých se vám ani nesnilo. Zvuková technologie DTS Virtual:X automaticky odděluje dialog od pozadí a vy si tak můžete vychutnat ničím nerušený zážitek. O rychlý přístup k zajímavému obsahu se postará VIDAA U5.0, který se řadí mezi nejrychlejší operační systémy na trhu.   

Na každém detailu záleží

Spojení technologií Dolby Vision, Depth Enhancer a Ultra Dimming zabezpečí vynikající kvalitu obrazu. Žádný detail se neztratí, dokonce ani v tmavých a zářivých plochách. 

Ideální pro sportovní fanoušky 

Ve sportu jde o rychlost a přesnost. Obojí dokáže převést na obrazovku funkce Smooth Motion, která identifikuje pohyb a rekonstruuje pixely, aby docílila jasného a plynulého přechodu. Navíc se televize umí automaticky přepnout do sportovního módu a dokonale tak navodí atmosféru stadionu. 

Nejlepší kvalita obrazu v každé situaci 

S využitím umělé inteligence AI Picture Optimization si můžete být jistí, že se k vám každá scéna dostává v maximální možné kvalitě. Každou vteřinu dochází k rozpoznávání a optimalizování obrazu podle 11 scénářů.  

Pohlcující zvuk a čisté dialogy 

Technologie DTS Virtual:X si hravě poradí s každým šumem. Každý důležitý dialog dovede bezpečně až k vaším uším. Žádné slovo vám neunikne. Zároveň si můžete dopřát skvělou čistotu prostorového zvuku i při vyšší hlasitosti. 

Operační systém VIDAA U5.0 porozumí vašim potřebám

Rychlý a uživatelsky jednoduchý operační systém VIDAA U5.0 vám otevře dveře do světa nikdy nekončící zábavy. Vyberte si obsah přesně podle vašeho gusta z platforem, jako je Netflix, YouTube, Amazon Prime nebo VOYO a Lepší TV. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense 65A6G

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno