Hisense 55U8HQ

Televize, Smart, QLED obrazovka, Úhlopříčka: 138,8 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: VIDAA, 120 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, Kompatibilní s Amazon Alexa, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení, HbbTV. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elegantní mini LED televizor Hisense 55U8HQ má rozlišení 4K Ultra HD (3840 × 2160), úhlopříčku 55" (139 cm), technologii Quantum Dot Colour, technologie Dolby Atmos a Vision IQ, Full Array Local Dimming, frekvenci panelu 120 Hz a operační systém VIDAA.

Nová forma světla a stínu

Vychutnejte si sofistikovanou hru světel a stínů s prémiovým televizorem mini LED 4K Ultra HD. Mini LED diody jsou až 50× menší než běžné LED diody a přinášejí vysokou úroveň přesnosti obrazu. Obraz vás ohromí svými detaily, které se neztratí ani v tmavých oblastech. Televizor je navíc vybaven technologií Quantum Dot Colour, která přináší až 1 bilion nádherných barevných odstínů inspirovaných přírodou a zajišťuje pohlcující a realistický zážitek.

Získejte obsah rychle a intuitivně pomocí aplikace VIDAA

Operační systém VIDAA vám umožní přístup k moři zábavy a zároveň šetří váš čas. Dokáže bleskurychle spustit televizi a v několika krocích vás navede k oblíbenému obsahu (VIDAA podporuje Netflix, YouTube, Disney+, Facebook Watch, Voyo, Better TV, Watch TV, Apple TV+, Antik TV).

Přizpůsobeno pro rychlé scény

Díky 120Hz obnovovací frekvenci bude váš obraz ostrý a plynulý, ať už sledujete fotbalový zápas nebo akční film. Funkce MEMC a sportovní režim zvládnou i ty nejrychlejší akce. Dynamický algoritmus přizpůsobený pohybujícím se objektům odstraňuje nežádoucí rušivé prvky a nechává vyniknout i ty nejjemnější detaily obrazu.

Jas a detaily bez kompromisů

Místní stmívání Full Array mapuje obraz a rozděluje jej na 100 nezávisle fungujících zón. Úpravy kontrastu se provádějí individuálně, takže neztrácíte detaily ani ve velmi tmavých nebo světlých oblastech.

Ještě lepší obsah Netflix s Dolby Atmos a Vision IQ

Tento televizor je vybaven prvotřídním balíčkem pro následné zpracování zvuku a videa. Technologie Dolby Vision IQ odhaluje dříve skryté detaily i v těch nejtmavších částech obrazu. Překvapí vás lepší dynamika a živější barvy, například při sledování pořadů z vaší oblíbené streamovací platformy. Technologie Dolby Atmos se postará o špičkový vícerozměrný zvuk. Hlasy vašich postav a všechny zvuky k vám budou doléhat a vtáhnou vás do příběhu.

S IMAX Enhanced se budete cítit jako v kině

Certifikace IMAX Enhanced zaručuje vynikající kvalitu obrazu a zvuku. Tento televizor splňuje přísně stanovené požadavky IMAX a DTS na digitálně remasterovaný obraz a vysoce výkonný zvuk. Sledujte filmy ve stejné kvalitě, jakou zamýšleli jejich tvůrci. Udělejte ze sledování televize přímý umělecký zážitek.

Herní režim zvyšuje vaše šance na výhru

Ve výhře vám nic nebrání! Staňte se šampionem díky hernímu režimu, který dělá akci plynulejší a scény přehlednější. Vstupní zpoždění je sníženo na 20 ms, takže každé stisknutí ovladače konzole se prakticky okamžitě promění v akci přímo ve hře. Nepřijdete o žádný okamžik. Díky připojení HDMI 2.1 máte jistotu nejen kompatibility s herní konzolí, ale také stability přenosu i při vysokých herních detailech.

120Hz VRR pro nejnáročnější hráče

Herní režim Pro účinně snižuje zpoždění i chvění obrazu díky softwarové optimalizaci. Zajistí vám nejlepší možné podmínky pro dosažení vynikajících výsledků jak v národní soutěži, tak při hře s přáteli v pátek večer. 120Hz variabilní obnovovací frekvence (VRR) zajišťuje mimořádně plynulý obraz, který vám pomůže zachovat maximální ostrost i v těch nejdivočejších přestřelkách. Hraní s aktivní technologií Dolby Vision navíc ještě více obohacuje už tak mimořádný zážitek.

Sportovní režim vás zavede na stadion

Když televizor rozpozná sportovní přenos, přepne se do speciálního sportovního režimu, který vám dodá pocit, jako byste seděli přímo na tribuně. Sledování sportovních zápasů si užijete jako nikdy předtím.

UHD AI Upscaler - inteligentní 4K displej

Technologie AI automaticky upravuje obraz v reálném čase a optimalizuje kvalitu zobrazení. To zajišťuje nejplynulejší obraz a pohyb i při zhoršení signálu.

Wi-Fi 6 a Bluetooth

Nechcete si kazit filmové večery zdlouhavým načítáním, které nikdy nekončí? Dopřejte si kvalitní připojení Wi-Fi 6. Poradí si také s vynikajícím rozlišením, takže si užijete ještě více zábavy. Tento televizor je také vybaven konektorem HDMI 2.1 eARC pro připojení k domácímu stereofonnímu systému a bezdrátovým připojením Bluetooth. Můžete si tak naplno užít filmový zážitek, zatímco ostatní členové domácnosti musí pracovat. Zůstaňte ve spojení!

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense 55U8HQ

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi