Hisense 55E7HQ


Televize, Smart: Ano, QLED obrazovka, Úhlopříčka: 138,8 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: VIDAA, 60 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, Kompatibilní s Amazon Alexa, 3 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Ano, Wi-Fi: Ano, Miracast: Ano, PVR: Ano, Duální tuner: Ne, Ethernet/LAN připojení: Ano, HbbTV: Ano. Více info

Úhlopříčka


Cena 10 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 110 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elegantní QLED televizor Hisense 55E7HQ nabízí rozlišení 4K Ultra HD (3840 × 2160), úhlopříčku 55" (139 cm), technologie Dolby Audio, Quantum Dot a Dolby Vision a operační systém VIDAA U5.0.

Technologie QLED 4K pro ostrý obraz

Technologie Quantum Dot Colour (QLED ) poskytuje až bilion různých odstínů a vytváří tak ostřejší a zároveň krásně vyvážený obraz. Jasné a syté barvy vám poskytnou dokonalý dojem reality. S tímto televizorem Ultra HD si můžete vychutnat nevídané detaily svých oblíbených filmů.

Získejte obsah rychle a intuitivně pomocí aplikace VIDAA

Operační systém VIDAA vám poskytuje přístup k bohaté zábavě a zároveň šetří váš čas. Dokáže bleskově spustit televizor a v několika krocích vás navede k oblíbenému obsahu. VIDAA podporuje Netflix, YouTube, Disney+, Facebook Watch, Voyo, Better TV, Watch TV, Apple TV+, Antik TV.

Ještě lepší obsah díky Dolby Vision HDR

Tento televizor je vybaven prvotřídním balíčkem pro následné zpracování zvuku a videa. Technologie Dolby Vision HDR odhaluje jinak skryté detaily i v těch nejtmavších částech obrazu. Překvapí vás lepší dynamika a živější barvy, například při sledování pořadů z vaší oblíbené streamovací platformy.

Výjimečný zvuk a kontrast

  • Technologie DTS Virtual:X - Tato technologie si poradí s veškerým šumem. Bezpečně vám přenese každou důležitou konverzaci až k vašim uším. Zároveň si můžete vychutnat skvělou čistotu zvuku i při vyšších hlasitostech.

  • Technologie Ultra Dimming pro skvělý barevný kontrast - Tato funkce dokáže v reálném čase dynamicky rozlišovat mezi světlými a tmavými částmi obrazu a podle potřeby zvyšuje kontrast, takže neztrácíte žádné detaily.

Herní režim zvýší vaše šance na výhru

Staňte se vůdcem díky hernímu režimu, který dělá akci plynulejší a scény jasnější. Vstupní zpoždění je sníženo na 20 ms, takže každé stisknutí ovladače konzole se provede prakticky okamžitě přímo ve hře.

Sportovní režim vás zavede na stadion

Když televizor rozpozná sportovní přenos, přepne se do speciálního sportovního režimu, který vám dodá pocit, jako byste seděli přímo na tribuně. Sledování sportovních zápasů si užijete jako nikdy předtím.

UHD AI Upscaler - inteligentní displej 4K

Technologie AI automaticky upravuje obraz v reálném čase a optimalizuje kvalitu zobrazení. To zajišťuje plynulý obraz a pohyb i při zhoršeném signálu.

Zůstaňte ve spojení s Bluetooth a dvoupásmovou Wi-Fi

Připojte obrazovku k internetu a užijte si moře zábavy ve velkém formátu. Prohlížejte si nejnovější zprávy z internetu, poslouchejte hudbu nebo se podívejte na skóre zápasu svého oblíbeného týmu. Díky technologii Bluetooth můžete televizor připojit ke sluchátkům nebo reproduktorům a vychutnat si dokonalý zvuk.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense 55E7HQ

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno