Hisense 55AE7000F

Zobrazit


Úhlopříčka ("): 55 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: VIDAA, Elektronický informační list

Úhlopříčka (")


Cena 10 990 Kč

109,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Ultratenký Smart LED televizor Hisense 55AE7000F v černém provedení s Direct LED podsvícením přinese do vaší domácnosti kvalitní obraz s vysokým kontrastem a s živými realistickými barvami, který si s určitostí zamilujete. Nabízí 4K Ultra HD rozlišení (3840 × 2160), 55" úhlopříčku (139 cm), technologie HDR 10+/HLG, UHD Upscaling, WiFi, LAN, Bluetooth a operační systém VIDAA U3.0 se zjednodušeným uživatelským rozhraním. O pohlcující a hluboký prostorový zvuk se postarají technologie DTS Studio Sound a Dolby Audio s výkonem reproduktorů 16 W. Disponuje trojicí vstupů HDMI (k připojení herní konzole či Blu-ray přehrávače), dvojicí USB portů (k prohlížení fotek nebo filmů z externího úložiště), Smart aplikacemi (Netflix, YouTube, VOYO, Deezer) a podporuje HbbTV, které vám otevře dveře k hybridnímu obsahu.

Skvělý obraz ve 4K rozlišení

Televize Hisense AE7000F nabídne vysoce kvalitní obraz ve 4K Ultra HD rozlišení doplněný o technologii HDR 10+/HLG. Brilantní obraz doplňuje prostorový zvuk s technologií DTS Studio Sound. Pohodlné používání zajišťuje intuitivní svižný systém VIDAA s širokou nabídkou aplikací.

Maximální detaily, věrné barvy

Chytrá televize Hisense AE7000F podporuje zobrazení HDR (high dynamic range), nadchne vás svými věrnými barvami a skvělým zpracováním detailů. Stačí připojit externí USB úložiště nebo si pustit váš oblíbený seriál z vaší oblíbené VOD služby. Pokud jste vášnivými hráči, technologii HDR oceníte i při použití herních konzolí PlayStation či XBOX.

Skvělý kontrast v každé části obrazovky

Technologie Hisense Ultra Dimming v jednotlivých částech obrazovky zvyšuje kontrast, aby lépe vynikl. Váš oblíbený pořad v HD či Full HD rozlišení tak dostane větší hloubku, čistotu a ostrost a přibližuje se tak 4K rozlišení.

Prostorový zvuk ve vašem obýváku

Integrované reproduktory televize Hisense AE7000F využívají technologii DTS Studio Sound a nabízí tak skvělé podání prostorového zvuku. Televize zároveň využívá post-processing a psychoakustické techniky pro nejlepší možný zážitek ze 3D zvuku. Užijte si působivé basy, zřetelné dialogy a konzistentní hlasitost. 

Více zábavy s operačním systémem VIDAA

Operační systém VIDAA 3.0 nabídne vše, co očekáváte od moderní chytré televize. Intuitivní svižné uživatelské prostředí s přizpůsobitelným ovládáním. Přístup k oblíbeným aplikacím, jako jsou Netflix, Amazon Prime video, YouTube a mnohým dalším.

Ovladač ve vašem telefonu

Ovládejte chytrou televizi Hisense AE7000F s pomocí mobilního telefonu díky aplikaci Remote NOW. Stačí jednoduše spárovat váš mobil s televizí, kterou následně můžete ovládat, nebo zrcadlit obsah z vašeho chytrého telefonu přímo na obrazovku televize. Aplikace se hodí i pro pohodlné zadávání textu nebo snadné procházení, když telefon použijete jako myš.

Hisense AE7000F s připojením Bluetooth

Bezdrátové připojení Bluetooth vám umožní připojit k televizi Hisense AE7000F různá zařízení jako například sluchátka, soundbar nebo bezdrátové reproduktory pro nejlepší možný zážitek z poslechu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 55 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Hisense 55AE7000F

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

MIRKA

20.4.2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • velikost
  • kvalita obrazu
  • široká nabídka - wifi, netflix, youtube atd...

Dospělý syn má v pokoji, hraje i hry, spokojenost.