Hisense 55A9G

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Výprodej −25 %

Úhlopříčka: 55 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: VIDAA, Elektronický informační list


Cena 29 990 Kč

Sleva 25 % z ceny doporučené výrobcem: 39 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 3 598,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Ultratenký OLED televizor Hisense 55A9G nabízí rozlišení 4K Ultra HD, úhlopříčku 55", podporu HDR a sadu vestavěných reproduktorů o výkonu 100 W.

Připravte se na barevnou revoluci

Model A9G uspokojí nároky i těch nejnáročnějších diváků. Je vybaven moderními technologiemi, má velmi tenký design, který se hodí do každého moderního interiéru a poskytuje vynikající kvalitu obrazu připomínající realitu. Unikátní technologie OLED poskytuje široké pozorovací úhly, přirozené barvy a věrnou černou. 

Certifikace IMAX

Certifikace IMAX Enhanced zaručuje vynikající kvalitu obrazu a zvuku. Tento televizor splňuje přísně stanovené požadavky inženýrů IMAX a DTS na digitálně remasterovaný obraz a vysoce výkonný zvuk. Sledujte filmy ve stejné kvalitě, jakou zamýšleli jejich tvůrci. 

Jasnější barvy a živější černá díky OLED

Obrazovka vytvořená technologií OLED nepotřebuje podsvícení. Každá jednotlivá jednopixelová dioda má vlastní světlo, které funguje nezávisle na ostatních. Nepoužívaná dioda může zcela zhasnout, a proto bude černá ještě černější. Těšit se můžete také na širokou paletu barev, která se co nejvíce blíží reálnému světu.

Ultratenký design

Obdivovatele minimalismu potěší ultratenký design displeje. Pokročilá výrobní technologie umožnila ztenčit obrazovku tak, aby opticky splynula s okolím.

Obraz vybroušený k dokonalosti

Model A9G je příkladem spolupráce několika obrazových technologií pro dosažení nejlepšího možného efektu. Podpora HDR (High Dynamic Range) je samozřejmostí. Prohlížení snímků v této kvalitě však dostává nový rozměr díky schopnosti zobrazit extrémně vysoký jas. Realističnost obrazu podporují přirozené barvy a hluboký kontrast. Nechybí ani podpora HLG a HDR10+ a certifikace UHD Premium. Třešničkou na dortu je technologie Dolby Vision IQ, která upravuje vlastnosti obrazu podle aktuálního obsahu a světelných podmínek. 

Zvuk, který se vám dostane pod kůži

Zvuk nezaostává za obrazem. 2 špičkové reproduktory spolu se sadou předních reproduktorů a subwooferem poskytují skvělý zážitek z hudby a zvukových efektů. Funkce následného zpracování zvuku DTS Virtual:X a Dolby Atmos poskytují prvotřídní prostorový zvuk. Zvukový výkon sestavy je 100 W.

Užívejte si radost z pohybu

Funkci Ultra Motion oceníte zejména při sledování sportovních přenosů a rychlých akcí. V kombinaci se 120Hz panelem televizoru bude pohyb plynulý, bez otřesů a přerušení a vy uvidíte všechny detaily pohybu objektů. 

Inteligentní přizpůsobení okolnímu prostředí

Jas a kontrast se automaticky přizpůsobují intenzitě světla v místnosti. Díky senzoru okolního světla nezáleží na tom, zda je den nebo noc. Vždy se můžete spolehnout na dokonalý snímek bez rušivých vlivů. 

Rychlý operační systém VIDAA U5.0

Obsah z aplikací, jako je YouTube, Netflix, Amazon Prime nebo Voyo, se k vám dostane pouhým stisknutím tlačítka. Operační systém VIDAA U5.0 vás nenechá čekat a spustí televizor za neuvěřitelných 1,7 sekund.  

Zastavte modré světlo

Modré světlo z obrazovek je pro naše tělo škodlivé, zejména před spaním. Řešením nemusí být vzdát se oblíbeného večerního programu, ale zvolit správnou technologii. Tento televizor vyzařuje nízké úrovně modrého světla, což je certifikováno společností TÜV Rheinland. Chtějte pro sebe a celou svou rodinu to nejlepší. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense 55A9G

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno