Hisense 55A7100F

Elegantní Smart LED televizor Hisense 55A7100F v černém provedení přinese do vašeho obývacího pokoje kvalitní obraz s živými barvami, který si s určitostí zamilujete. Nabízí Ultra HD rozlišení (3840 × 2160), 55" (139 cm) úhlopříčku a podporuje řadu formátů HDR (HDR10+, HDR10, HLG). Specifikem je technologie Depth Enhancer (automaticky upravuje dynamické úrovně kontrastu), UHD AI Upscaler či Ultra Dimming (upravuje podsvícení a tlumí obraz). O pohlcující a hluboký prostorový zvuk se postarají technologie DTS Studio Sound a DTS Virtual: X a s určitostí potěší Sportovní režim, se kterým si vychutnáte každý sportovní přenos. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Třída energetické účinnosti 2021: G

Popis produktu

Přesné barvy

Televizor UHD od společnosti Hisense dokáže vytvořit širokou škálu 10bitových barevných odstínů pro neuvěřitelně bohaté barvy, které skutečně uvidíte na obrazovce. Díky pokročilým algoritmům reprodukuje i přesnější barvy, které vypadají přirozeně. Televizor se zároveň vyhýbá přesycení, což vám umožní objevit skutečnou krásu přírody prostřednictvím živých, ale realistických barevných výrazů.

Vysoký dynamický rozsah

Tento model podporuje řadu formátů HDR, včetně HDR10 +, HDR10 a HLG. Ať už chcete držet krok s nejnovějším obsahem od Netflix, Prime Video nebo YouTube, nebo si jen užívat čas se svými oblíbenými hrami, tento televizor dodává originální obsah s lepšími detaily ve stínu a jasnějšími bílými.

USB média

Vychutnejte si emoce z oblíbených filmů, hudby či fotografií prostřednictvím USB konektoru. Připojte k televizoru jednotku USB flash či externí harddisk a jednoduše začněte sledovat svůj oblíbený obsah.

HDMI multimédia

Tento model disponuje několika vstupy HDMI, které vám umožní vytvořit multimediální zábavní centrum ve vaší domácnosti. Jediné, co musíte udělat, je připojit zdroj HDMI - počítač, DVD přehrávač, herní konzoli - k televizoru, díky čemuž se zobrazí veškerý obsah z různých zařízení.

Super kontrast

Když televizor Hisense UHD přijímá signál, analyzuje obsah a automaticky zlepšuje kontrast, čímž scénu upravuje na nejvyšší úroveň. Zaujme vás detailní, tmavší černá a jasnější bílá, která poskytuje skutečně filmový zážitek.

Depth Enhancer

Technologie Hisense Depth Enhancer analyzuje každý obrázek a automaticky upravuje dynamické úrovně kontrastu. Kromě toho přidává výrazné kontrastní vrstvy do pozadí, středního povrchu a popředí, aby se zvětšila hloubka ostrosti v celém obraze. Výsledkem je realističtější zážitek ze sledování s jasně definovanou vzdáleností.

DTS Studio Sound

DTS Studio Sound je pokročilá sada řešení prostorového zvuku, která pomocí vestavěných reproduktorů televizoru přesně extrahuje a umísťuje zvukové signály tak, aby vytvářela ponorné prostorové vjemy. K dokončení zvukových zážitků byly implementovány post-processingové a psychoakustický techniky, které poskytují 3D audio vizualizaci, aby odpovídaly videoobsahu. Cílem je posílit basy a dialogy a zajistit konstantní a rovnoměrný objem celého obsahu.

4K rozlišení

Televize Hisense 4K poskytuje kvalitu obrazu 4K. Sledujte své oblíbené programy, vychutnejte si nejnovější filmy nebo emoce nejžhavějších her. Dopřejte si televizor Hisense 4K, který vás upoutá uprostřed akce.

UHD AI Upscaler

UHD AI Upscaler vylepšuje signály jiné než 4K tak, aby se dosáhlo rozlišení podobného 4K, což poskytuje vysokou úroveň detailů, což vám umožní vychutnat si kvalitu obrazu 4K i se standardním signálem FHD. Namísto jednoduché replikace každého pixelu čtyřikrát, Hisense UHD AI Upscaler vypočítá barvy sousedních pixelů a automaticky je kompenzuje pomocí vhodných barevných pixelů, snímek za snímkem.

Ultra Dimming

Hisense TV používá pokročilý algoritmus pro analýzu příchozího signálu, což mu pomáhá rozhodnout se, zda a jak upravit podsvícení a ztlumit obraz. Funkce Ultra Dimming dynamicky vylepšuje obrázky, aby poskytovala lepší detaily a bohatší vrstvy ve tmě i jasu.

Redukce hluku

Televize Hisense používá řešení snížení šumu, které automaticky analyzuje vstupní signál a odstraňuje jakékoliv zjištěné rušení, aby se obnovil ostrý a jasný obraz. Různé algoritmy se používají samostatně k identifikaci a nasměrování statických i dynamických částí obrazu. Nyní je také zobrazen ostrý text a má jasné okraje. Každý pixel je korigován v reálném čase, což poskytuje čistší obraz a lepší celkový vizuální zážitek.

DTS Virtual: X

Díky funkci DTS Virtual: X nabízí televizor Hisense pohlcující a hluboký zvuk bez potřeby samostatných reproduktorů. Poslechněte si zprávy bez námahy nebo si vychutnejte každý filmový dialog. Váš televizor rozpozná dialog a oddělí ho od pozadí, aby bylo lépe slyšet. Kromě toho basy znějí, jako byste byli v centru akce.

Design bez rámu

Pro vytvoření skutečně moderního vzhledu posouvá televizor Hisense hranice novým extrémům. Zmenšený rám proudí přímo do obrazovky bez rušení a poskytuje obohacený vizuální zážitek.

Sportovní režim

Když televizor Hisense zjistí sportovní signál, přepne se do příslušného režimu a získá tak ze stadionu pohlcující živý zážitek z hlediska obrazu i zvuku. Komplexní provoz tohoto režimu zvyšuje jas, kontrast, barvy a ostrost a vytváří skutečně živou, křišťálově čistou sportovní scénu plnou živých barev a bohatých vrstev. Vylepšený efekt prostorového zvuku zajišťuje plný realistický davový zvuk, zatímco hlas komentátora zůstává jasný a dobře slyšitelný.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 55 "
  • Typ obrazovky LED
  • Typ rozlišení 4K Ultra HD
  • OS TV VIDAA

Další vlastnosti

Značka: Hisense
? Smart: Ano
Techn.pohyb.interpolace: PCI
? Frekvence pohyb.interpolace: 1600

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 55 "
? Úhlopříčka: 139 cm
? Typ obrazovky: LED
? Typ rozlišení: 4K Ultra HD
? Rozlišení: 3840x2160
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 60
Hloubka barev: 8 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 3
Kompozitní video vstup: Ano
? Miracast: Ano
? PVR: Ne
? Počet USB 2.0 portů: 2
Počet RF vstupů: 2
? Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Podpora SCART: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 123 cm
Výška: 71,2 cm
Hloubka: 22,6 cm
Hmotnosť: 12,6 Kg
Výška s podstavcem: 77,3 cm

Obsah balení

Obsah balení: dálkový ovladač, napájecí kabel

Funkce managementu

? Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

? VESA štandard: 200x300

TV tuner

? Typ signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Duální tuner: Ne

Operační systém

OS TV: VIDAA

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne
HbbTV: Ano

Energetické údaje

? Třída energetické účinnosti 2021: G

Další parametry

Spotř. ener. v režimu HDR: 94 kWh
Kompatibilní s hlas.asistentem: Amazon Alexa, Google Assistant

Ostatní

Kód produktu: 55A7100F

Všechny parametry

Recenze Hisense 55A7100F

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hisense 55A7100F