Hisense 50E76GQ

Zobrazit


Úhlopříčka: 50 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: VIDAA Více info

Úhlopříčka


Cena 9 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 100 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

4 dva nákupy

Zobrazit 5 recenzí

Popis produktu

Smart QLED televizor Hisense 50E76GQ v šedé barvě s Direct LED podsvícením, rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a úhlopříčkou 50" (125 cm) přinese do vaší domácnosti vysoce kontrastní obraz s živými a realistickými barvami (Dolby Vision), který si jistě zamilujete. Mezi speciální funkce patří operační systém VIDAA U5.0, výjimečný zvuk (Dolby Atmos), herní režim, Bluetooth, Wi-Fi, DLNA a HbbTV 2.0. Má trojici vstupů HDMI (pro připojení herní konzole nebo přehrávače Blu-ray), dvojici portů USB (pro prohlížení fotografií nebo filmů z externího úložiště) nebo vestavěné reproduktory s výkonem 2× 10 W.

Ještě blíž k realitě 

Přibližte se k realitě se špičkovou technologií 4K QLED ve službách televize Hisense E76GQ. Dopřejte si plynulou a rychlou akci ve své oblíbené hře a zvyšte své šance na vítězství. Nechte se unášet až jedním bilionem nejrůznějších odstínů, které vám odkryjí pravou tvář skutečnosti. Podlehněte charismatickému zvuku Dolby Atmos a užijte si přímo divadelní zážitek se svými oblíbenými filmy. 

Více než 1 bilion barev

Technologie Quantum Dot Colour (QLED) představuje revoluci v zobrazení barev. Stojí za tím kvantové tečky v podobě mikroskopických nano krystalů, které pomáhají s velkou přesností rozlišit červenou, zelenou a modrou. Ty jsou pak dále zdrojem celé škály plynule gradujících barev. Konečně uvidíte i v televizi barvy tak, jak je příroda stvořila. 

Fúze Dolby Vision a HDR

Funkce Dolby Vision pozvedává zobrazení HDR na ještě vyšší úroveň. Konečně si můžete vychutnat podobný zážitek, který jste doposud znali pouze z kinosálů. Pro každou novou scénu se obraz optimalizuje tak, aby se docílilo maximálního efektu. Snímek po snímku se rozšiřuje hloubka kontrastu mezi nejsvětlejšími a nejtmavšími odstíny. Výsledkem je obraz ještě kvalitnější a realističtější. 

Buďte přímo v centru dění s Dolby Atmos

Vytříbená technologie Dolby Atmos dostane zvuk do každého koutu. Vy se tak místo pouhého sledování příběhu stanete rovnou jeho součástí. Připravte se na 3D zvukové zážitky, které vás pohltí. 

Sportovní mód vás přenese na stadion 

Televize se po detekci sportovního přenosu sama přepne do speciálního sportovního módu, který vám poskytne dojem, jako byste seděli přímo na tribuně. Užijete si sledování sportovních zápasů jako nikdy předtím. 

Herní režim zvýší šanci na výhru 

V cestě za vítězstvím už vás nic nezastaví. Staňte se jedničkou díky hernímu módu, se kterým budou akce plynulé a scény jasnější. Zpoždění vstupu je sníženo až na 20 ms. 

Automatická optimalizace obrazu  

Technologie AI Picture Optimization dostane z obrazu a zvuku vždy to nejlepší, ať už jde o sport, akční nebo animované filmy. V reálném čase mění nastavení televize podle 11 připravených scénářů a vy tak máte jistotu, že dostáváte obsah v nejlepší možné kvalitě.

Získejte obsah rychle a intuitivně s VIDAA U5.0

Operační systém VIDAA U5.0 vám zpřístupní moře zábavy a přitom ušetří čas. Umí spustit televizi rychlostí blesku a navede vás k vašemu oblíbenému obsahu v několika málo krocích.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 50 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

5 recenzí Hisense 50E76GQ

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Josef

16. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • cena-výkon OK

Hisense má velký záběr a dobrou kvalitu, za rozumné ceny.


Soňa

18. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • cena,kvalita

Romana

13. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • vynikající obraz i zvuk
  • nic

Televizi máme krátce, takže na nějaké velké hodnocení to ještě není. V návodu se toho moc nedozvíte, takže nastavení je ze začátku trochu složitější.


Josef

3. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Používám zatím chvíli ale jináč spoekojeni