Hisense 50A7100F


Úhlopříčka: 50 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: VIDAA Více info


Cena 8 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 90 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elegantní Smart LED televizor Hisense 50A7100F v černém provedení přinese do vašeho obývacího pokoje kvalitní obraz s živými barvami, který si s určitostí zamilujete. Nabízí Ultra HD rozlišení (3840 × 2160), 50" (126 cm) úhlopříčku a podporuje řadu formátů HDR (HDR10+, HDR10, HLG). Specifikem je technologie Depth Enhancer (automaticky upravuje dynamické úrovně kontrastu), UHD AI Upscaler či Ultra Dimming (upravuje podsvícení a tlumí obraz). O pohlcující a hluboký prostorový zvuk se postarají technologie DTS Studio Sound a DTS Virtual: X a s určitostí potěší Sportovní režim, se kterým si vychutnáte každý sportovní přenos.

UHD Smart televize Hisense A7100F

UHD Smart televize Hisense A7100F je vstupní produktovou řadou do portfolia 4K televizí Hisense. Přínáší moderní bezrámečkový design, realistický obraz s podporou standardu HDR 10+/HLG a kvalitné ozvučení s technologií DTS Studio Sound. O svělý uživatelský zážitek s rychlým přístupem k online obsahu se stará vyladěný operační systém VIDAA.

HDR 10+/HLG

4K chytré televizory Hisense vám umožní přehrávat HDR obsah z kompatibilních zdrojů, jako jsou přehrávače 4K Blu-ray disků, zařízení PlayStation, XBOX nebo USB flash disky. Umožňují také streamování od některých poskytovatelů VOD. Přesněji upravují jas a úrovně barev samostatně pro jednotlivé scény. Poskytují vám jasnější a přesnější obraz v oblastech se stíny, více podrobností v jasech a celkově živější barvy.

Ultra Dimming

Hisense Ultra Dimming používá na jednotlivé oblasti obrazovky odlišné křivky rozšíření kontrastu, čímž rozšiřuje jak vizuální kontrast celého obrazu, tak i jednotlivé detaily. Nabízí lepší kontrast, a to jak s ohledem na detaily, tak i na celý obraz.

Herní mód

Herní režim zvyšuje vaše šance na vítězství tím, že výrazně snižuje zpoždění vstupu. Krátké zpoždění mezi vstupem a reakcemi na obrazovce je mimořádně důležité pro rychlé, pro závodní, akční nebo sportovní hry. To vám dává šanci provést dobře načasovaný tah, když hrajete agresivně. Vstupní zpoždění na televizorech Hisense může klesnout až na 16 ms.

DTS Studio Sound

DTS Studio Sound je pokročilé řešení prostorového zvuku, které přesně extrahuje a rozmísťuje jednotlivé zvuky pro zážitek z prostorového zvuku, který vás doslova pohltí, prostřednictvím integrovaných reproduktorů televizoru Hisense. Aby byl audio prožitek kompletní, je implementován post-procesing a psychoakustické techniky, pro zajištění 3D zvuku, která odpovídá 3D video obsahu; je tak dosaženo dostatečných basů, zvýraznění dialogů a konzistentní a vyrovnané hlasitosti napříč obsahem.

Operační systém VIDAA

Mezinárodní tým pro výzkum a vývoj pracuje na operačním systému VIDAA pro chytré televizory Hisense již více než 10 let. Výsledkem je rychlé, přizpůsobitelné a bezpečné uživatelské rozhraní. Systém zároveň optimalizuje kvalitu obrazu i zvuku tím, že automaticky a chytře rozpoznává scény prostřednictvím pokročilých algoritmů. Veškerý obsah z aplikací, televizních kanálů, HDMI zařízení apod, lze rozpoznat a upravit prostřednictvím cloudové databáze pro co nejlepší prožitek při sledování.

Aplikace Remote NOW

Stáhněte si aplikaci Remote NOW na Google Play nebo Apple App Store, abyste mohli telefon používat jako dálkový ovladač. Telefon můžete používat pro pohodlné zadáváni textu i jako myšku na prohlížení obrázků, přehrávání prezentací a videa z telefonu prostřednictvím aplikace. Přes Remote NOW můžete jednoduše a pohodlně promítat obsah telefonu na obrazovku televize.   

Bluetooth

Jednoduše připojte svůj televizor k vašim sluchátkům nebo reproduktorům prostřednictvím Bluetooth rozhraní, abyste dosáhli požadovaného zvukového zážitku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 50 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense 50A7100F

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno