Hisense 43A7500F vystavený kus s plnou zárukou

Designový Smart LED televizor Hisense 43A7500F ve stříbrném provedení přinese do vašeho obývacího pokoje kvalitní obraz s živými a autentickými barvami, který si s určitostí zamilujete. Nabízí Ultra HD rozlišení (3840 × 2160), 43" (108 cm) úhlopříčku, operační systém Vida a podporuje řadu formátů HDR (HDR10, HLG). Specifikem je technologie Depth Enhancer (automaticky upravuje dynamické úrovně kontrastu), UHD AI Upscaler (vylepšuje signály jiné než 4K), Ultra Dimming (upravuje podsvícení a tlumí obraz) či Ultra Color Enhancer (maximalizace reprodukce barev). O pohlcující a hluboký prostorový zvuk se postará technologie DTS Studio Sound. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: G

Popis produktu

Vysoký dynamický rozsah

Tento model podporuje řadu formátů HDR, včetně HDR10 +, HDR10 a HLG. Ať už chcete držet krok s nejnovějším obsahem od Netflix, Prime Video nebo YouTube, nebo si jen užívat čas se svými oblíbenými hrami, tento televizor dodává originální obsah s lepšími detaily ve stínu a jasnějšími bílými.

USB média

Vychutnejte si emoce z oblíbených filmů, hudby či fotografií prostřednictvím USB konektoru. Připojte k televizoru jednotku USB flash či externí harddisk a jednoduše začněte sledovat svůj oblíbený obsah.

HDMI multimédia

Tento model disponuje několika vstupy HDMI, které vám umožní vytvořit multimediální zábavní centrum ve vaší domácnosti. Jediné, co musíte udělat, je připojit zdroj HDMI - počítač, DVD přehrávač, herní konzoli - k televizoru, díky čemuž se zobrazí veškerý obsah z různých zařízení.

Super kontrast

Když televizor Hisense UHD přijímá signál, analyzuje obsah a automaticky zlepšuje kontrast, čímž scénu upravuje na nejvyšší úroveň. Zaujme vás detailní, tmavší černá a jasnější bílá, která poskytuje skutečně filmový zážitek.

Depth Enhancer

Technologie Hisense Depth Enhancer analyzuje každý obrázek a automaticky upravuje dynamické úrovně kontrastu. Kromě toho přidává výrazné kontrastní vrstvy do pozadí, středního povrchu a popředí, aby se zvětšila hloubka ostrosti v celém obraze. Výsledkem je realističtější zážitek ze sledování s jasně definovanou vzdáleností.

4K rozlišení

Televize Hisense 4K poskytuje kvalitu obrazu 4K. Sledujte své oblíbené programy, vychutnejte si nejnovější filmy nebo emoce nejžhavějších her. Dopřejte si televizor Hisense 4K, který vás upoutá uprostřed akce.

UHD AI Upscaler

UHD AI Upscaler vylepšuje signály jiné než 4K tak, aby se dosáhlo rozlišení podobného 4K, což poskytuje vysokou úroveň detailů, což vám umožní vychutnat si kvalitu obrazu 4K i se standardním signálem FHD. Namísto jednoduché replikace každého pixelu čtyřikrát, Hisense UHD AI Upscaler vypočítá barvy sousedních pixelů a automaticky je kompenzuje pomocí vhodných barevných pixelů, snímek za snímkem.

Ultra Dimming

Hisense TV používá pokročilý algoritmus pro analýzu příchozího signálu, což mu pomáhá rozhodnout se, zda a jak upravit podsvícení a ztlumit obraz. Funkce Ultra Dimming dynamicky vylepšuje obrázky, aby poskytovala lepší detaily a bohatší vrstvy ve tmě i jasu.

Široká škála barev

Pokročilé technologie optiky a vylepšení barev na televizorech UHD oživují větší a širší paletu barev. Nasycené a nepřirozené barvy jsou již minulostí, protože vytvářejí pouze živé a autentické barvy, díky kterým je prohlížení blíže ke skutečnému světu než kdykoliv předtím.

Ultra Color Enhancer

Maximalizace reprodukce barev pomocí algoritmu Ultra Color Enhancer poskytuje autentičtější a realističtější obrázky. Algoritmus reprodukuje nejpřesnější barevné schéma v celé paletě barev v reálném čase a zajišťuje, aby byla každá barva kalibrovaná tak, aby odrážela původní vizi režiséra. Díky široké škále barev můžeme skutečně vidět větší přesnost televizorů Hisense ULED.

Dolby Vision HDR

Dolby Vision, pokročilý HDR inspirovaný technologií kina, dělá domácí zábavu výkonnější a realističtější. Ve srovnání se standardním obrázkem poskytuje Dolby Vision barvy a zvýraznění, které je až 40krát jasnější a černé a až 10krát tmavší. Výsledkem je rafinovaný, realistický obraz, díky kterému zapomenete, že se díváte na obrazovku.

Redukce hluku

Televize Hisense používá řešení snížení šumu, které automaticky analyzuje vstupní signál a odstraňuje jakékoliv zjištěné rušení, aby se obnovil ostrý a jasný obraz. Různé algoritmy se používají samostatně k identifikaci a nasměrování statických i dynamických částí obrazu. Nyní je také zobrazen ostrý text a má jasné okraje. Každý pixel je korigován v reálném čase, což poskytuje čistší obraz a lepší celkový vizuální zážitek.

Hladký pohyb

Na rozdíl od tradičních televizorů, které mají tendenci rozmazávat pohyb, televizory Hisense rozpoznávají nejmenší podrobnosti rychle se pohybujících objektů a rekonstruují pixely na obnovení čistého pohybu. Po reprodukci čistého obrazu televize podle potřeby překonfiguruje přesné sektory obrazu, čímž se výrazně sníží všechny stopy a šum. Výsledkem je jasný a plynulý pohyb v každé scéně.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka (") 43 "
  • Typ obrazovky LED
  • Typ rozlišení 4K Ultra HD
  • OS TV VIDAA

Další vlastnosti

Značka: Hisense
? Smart: Ano
Techn.pohyb.interpolace: PCI
? Frekvence pohyb.interpolace: 2000

Display/Grafika

? Úhlopříčka ("): 43 "
? Úhlopříčka (cm): 108 cm
? Typ obrazovky: LED
? Typ rozlišení: 4K Ultra HD
? Rozlišení: 3840x2160
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 60
Hloubka barev: 8 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 3
Kompozitní video vstup: Ano
? Miracast: Ano
? PVR: Ano
? Počet USB 2.0 portů: 2
Počet RF vstupů: 2
? Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Podpora SCART: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šírka: 98,9 cm
Výška: 55,9 cm
Hloubka: 19,4 cm
Hmotnost: 8,9 Kg
Výška s podstavcem: 61,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: dálkový ovladač, napájecí kabel

Funkce managementu

? Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

? VESA štandard: 200x200

TV tuner

? Typ signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Duální tuner: Ne

Operační systém

OS TV: VIDAA

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne
HbbTV: Ano

Energetické údaje

? Třída energetické účinnosti 2021: G

Další parametry

Spotř. ener. v režimu HDR: 90 kWh
Kompatibilní s hlas.asistentem: Amazon Alexa, Google Assistant

Ostatní

Kód produktu: 43A7500F

Všechny parametry

Recenze Hisense 43A7500F

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hisense 43A7500F