Hisense 43A6CG


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 108 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: VIDAA, 60 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN připojení, HbbTV. Více info


Cena 7 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 80 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Smart LED televizor Hisense 43A6CG s úhlopříčkou 43" (108 cm) a rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) přináší do vaší domácnosti vysoce kontrastní a živě realistický obraz, který si jistě zamilujete.

4K Ultra HD LED - zobrazí i ty nejmenší detaily

4K rozlišení

Získejte dokonale čistý obraz se 4násobným rozlišením Full HD obrazovek. Obrazovka je rozdělena na 8 milionů pixelů, takže zobrazuje i ty nejjemnější detaily s velkou přesností. Užijte si dokonalou podívanou při sledování oblíbených filmů a televizních pořadů s úžasným kontrastem a barvami.

Získejte obsah rychle a intuitivně pomocí aplikace VIDAA

Operační systém VIDAA vám umožní přístup ke spoustě zábavy a zároveň šetří váš čas. Dokáže bleskově spustit televizor a v několika krocích vás nasměruje na váš oblíbený obsah (VIDAA podporuje Netflix, YouTube, Disney+, Facebook Watch, Voyo, Better TV, Watch TV, Apple TV+, Antik TV).

Ještě lepší obsah od Netflixu s technologií Dolby Vision IQ

Tento televizor je dodáván s prémiovým balíčkem pro následné zpracování zvuku a videa. Technologie Dolby Vision IQ odhaluje jinak skryté detaily i v těch nejtmavších částech obrazu. Překvapí vás lepší dynamika a živější barvy, a to i při sledování pořadů z vaší oblíbené streamovací platformy.

Technologie DTS Virtual:X

Technologie DTS Virtual:X si poradí s veškerým hlukem. Každý důležitý rozhovor se tak bezpečně dostane k vašim uším. Neunikne vám ani slovo. Zároveň si můžete vychutnat skvělou čistotu zvuku i při vyšších hlasitostech. Připravte se na 3D zvukový zážitek, který vás pohltí.

Herní režim zvyšuje šance na výhru

Ve výhře vám nic nebrání! Buď vůdcem díky hernímu režimu, který dělá akci plynulejší a scény přehlednější. Vstupní zpoždění je sníženo na 20 ms.

Sportovní režim vás zavede na stadion

Rozpozná-li televizor sportovní přenos, přepne se do speciálního sportovního režimu, který vám dodá dojem, že sedíte přímo na tribuně. Sledování sportovních zápasů si užijete jako nikdy předtím.

UHD AI Upscaler - 4K Smart Display

Technologie AI automaticky upravuje obraz v reálném čase a optimalizuje kvalitu zobrazení. To zajišťuje nejplynulejší obraz a pohyb i při zhoršeném signálu.

Wi-Fi 6 a Bluetooth

Nechcete si kazit filmové večery zdlouhavým načítáním, které nikdy nekončí? Dopřejte si kvalitní připojení Wi-Fi 6. Zvládá také vynikající rozlišení, takže se můžete bavit ještě více. Tento televizor je vybaven také konektorem HDMI2.1 eARC pro připojení k domácímu stereofonnímu systému a bezdrátovým připojením Bluetooth. Můžete si tak vychutnat plnohodnotný filmový zážitek, zatímco zbytek domácnosti se věnuje práci. Zůstaňte ve spojení!

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 42.5 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Hisense 43A6CG

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Miroslav

30. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Tv.jsem si vybral dle recenzí na shopu. Její parametry a výbavou
  • lehká, co se týče ovládání jednoduchá ,dost přednastavených programů, každý si vybere
  • nic
  • nic

za tu cenu výborný spotřebič