Hertz ESK 130

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Ježdění s kvalitním zvukem

Automobilová sada reproduktorů od známé společnosti Hertz s označením ESK 130 přinese do vašeho vozu zcela nové zážitky, kde si budete moci vychutnat svou oblíbenou hudbu při jízdě jako nikdy předtím. Pokud jste příznivcem rádiového vysílání, tak vám kromě kvalitního zvuku a hudby neuniknou ani hlasy speakerů či hlasatelů, protože i ty dostanou vyšší výraznost a jasnost. Vaši spolujezdci budou však okouzlen nejen po jeho audio, ale i vizuální stránce, protože kruhovitý tvar určitě nic nenaruší a jeho zajímavá oranžová barva při bláně dobře dokresluje jeho černý okraj.

Jazdenie s kvalitným zvukom - HERTZ ESK 130

Pásma

Reproduktory jsou dva a každý z nich má průměr 13 cm, což už napovídá část jeho názvu 130 a tedy 130 mm. Každý z nich zpracovává jedno pásmo a proto dostanete systém zvuku s dvěma kanály, který je takto výraznější a rozlehlejší, protože slyšíte hudbu i z pravé iz levé strany zvuku, případně jsou i strany odděleny podle potřeby.

Tweeter

Sada je vybavena i vlastním systémem impendačního převodníku, se kterým si zvuk udrží svou čistotu i za extrémnějších podmínek, protože díky němu odolává většině otřesů a rezonancím, takže i při divočejší jízdě nebo nevhodným motorickým podmínkám si reproduktor udrží svou kvalitu.

Výkon

Zatížení a tedy i výsledný výkon se na reproduktoru liší podle toho, zda jde o zatížení ve špičce zařízení, v tomto případě je to celkově 150 W a zatížení ve vyšších místech je 75 W a proto si můžete být jisti lepším celkovým výkonem. Odpor je zde pouze 4 ohmy a proto není problém ani s přehráváním ve vyšších hlasitostech.

Senzitivita

Blána se vhodně pohybuje spolu s frekvenčním rozsahem, který je od 65 Hz do 23 kHz a proto si můžete být jisti, že zvládne výšky, basy i středy. Její maximální citlivost je 91 dB, což je dostatek pro poslech hudby i rádia.

Parametry produktu

Základní parametry

 • RMS výkon
  75 W RMS výkon
 • Typ reproduktoru
  2 - pásmový Typ reproduktoru
 • Impedance
  4 OHM Impedance
 • Max.výkon(Špičkový)
  225 W Max.výkon(Špičkový)

Další vlastnosti

Značka: Hertz
Impedance: 4 OHM

Zvuk

Jmenovitý vstupní výkon: 75 watt
Frekvenční rozsah (Hz): 70 - 23000
RMS výkon: 75 W
Max.výkon(Špičkový): 225 W

Reproduktory

Typ reproduktoru: 2 - pásmový

Další parametry

Citlivost: 93 db
Průměr bas. reproduktoru: 130
Montážní hloubka: 56 mm

Ostatní

Kód produktu: ESK 130

Všechny parametry

Recenze Hertz ESK 130

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se