Herní příslušenství Zobrazit popis

Čím radši máte hry, tím víc zajímavých věcí tu najdete. Herní příslušenství vám pomůže, abyste si hraní vychutnali, jak to jen jde, a abyste vyhrávali ještě víc než doteď. V ergonomickém herním křesle budete mít pohodlí a nebudou vás bolet záda. Správný herní ovladač, volant nebo joystick vám zase dokonale padne do ruky a sluchátka přidají dokonalý zvuk a snadnou komunikaci s týmem.

Produkty

Herní příslušenství: Vyrazte do boje se správnou výzbrojí

Čím větší koníček pro vás hraní her je, tím větší pozornost byste hernímu příslušenství měli věnovat. Prostě proto, že si pak čas strávený u herního PC, PlayStationu, Xboxu nebo Switche užijete ještě mnohem víc. Tady jde o intenzivnější zážitek ze hry, o pohodlné a přesné ovládání, ale taky třeba o designový tuning vašeho herního doupěte.

Gamerům nabízíme herní křesla a stoly, které skvěle vypadají a zároveň nabízejí i skvělou ergonomii. Pro hráče závodních her jsou tu speciální závodní herní sedačky a kokpity, které vypadají, jako by je zrovna někdo vymontoval přímo ze závodního speciálu. Dají se na ně navíc přimontovat držáky na volant, pedály a další herní periferie.

Herní příslušenství: Od ovladačů ke sluchátkům

Pro konzolisty i PCčkaře, kteří rádi hrají na gamepadu, tu máme obrovský výběr herních ovladačů. Najdete tu jak originály přímo od výrobců jednotlivých konzolí, tak alternativy se zajímavou cenou nebo nevšedním designem. U ovladačů si vždy pohlídejte kompatibilitu s vaším systémem. A taky to, jak vám sedí tvar a rozložení tlačítek.

Pro týmové střílečky a e-sportové hry obecně jsou nezbytná dobrá herní sluchátka neboli headset. V nich musíte vždy dobře slyšet, kde se co šustne, abyste tam hned mohli hodit granát nebo poslat armádu. Zároveň díky nim můžete komunikovat se spoluhráči nebo komentovat své hraní na Twitchi, i když kolem vás zrovna létají kulky.

V nabídce máme také herní kupony na předplatné do herních služeb PlayStation Plus, kabely, adaptéry a nabíječky nebo speciální periferie pro hráče závodních a leteckých her (volanty, pedály, řadicí páky, joysticky). Skvělým dárkem pro pařany je herní merch, tedy trička, kšiltovky či hrníčky s herní tématikou.