Herní osvětlení Zobrazit popis

Setmělo se a za tmy nebo naopak za svitu velkého světla z lustru to není ono? Je nám to jasné. V této kategorii najdete herní osvětlení různého provedení a různých cenových relací.

Produkty

Herní osvětlení jako tuning vašeho herního doupěte

Možná už máte pohodlné herní křeslo, nastavitelný herní stůl a pořádný gamepad, ale něco tomu ještě pořád chybí. Chcete, aby místnost, ve které na herním PC bojujete s virtuálními nepřáteli, nebyla nudná? Pak vám schází herní osvětlení, díky němuž bude herní atmosféra nenapodobitelná.

Pro ty, kteří se spokojí s menšími zázraky, máme klasické a prodlužovací LED pásky, s nimiž si můžete osvětlit hrany či rohy. Náročnějším hráčům obvykle vyhovují menší sady drobnějších světelných panelů, které koneckonců udělají radost i milovníkům chytrého osvětlení a chytré domácnosti obecně.

Hráče, kteří se nespokojí se žádným kompromisem, pak potěší třeba sada panelů inteligentního osvětlení o 15 kusech v balení, s celkovým výkonem 30 W a s více než 16 milióny barev. Z tolika šestiúhelníků už si vytvoříte i sofistikovanou sadu, jen co je pravda. Nejspíš není třeba dlouze dodávat, že jde ve většině případů o moderní technologie, které si můžete v průběhu času uzpůsobovat díky jednoduchému napojení na wifi a speciální aplikaci v jakémkoli smartphonu.