Herní křesla a stoly Zobrazit popis

Každý hráč, který tráví u PC her víc než pár minut denně, si zaslouží dokonale pohodlné a stoprocentně funkční zázemí. Díky hernímu křeslu a pořádnému stolu se spoustou prostoru se může každý stát šampiónem. A počítá se i to, že vám díky kvalitní ergonomické herní židli poděkují i vaše záda.

Produkty

Herní stůl a herní křeslo: Aby se vám dobře “pařilo”

Úplným základem pro vášnivé hráče je herní stůl. Ten se obvykle vyznačuje bytelnou konstrukcí, dostatkem prostoru pro herní počítač na desce a vynikající stabilitou pro případ výbušnějších reakcí. Některé herní stoly dovedou oblíbenou aktivitu k dokonalosti díky RGB podsvícení snadno nastavitelnému pomocí bezdrátového ovladače.

K pořádnému stolu patří pořádné herní křeslo, které vám zajistí komfort za jakékoli situace. Pro milovníky sportovních a závodních her a simulátorů máme na skladě i závodní sedačky neboli kokpity. S nimi bude těžké uvěřit, že jste ještě pořád doma v teplákách. Zvlášť, když k nim přidáte ještě herní volant včetně pedálů

Patříte-li k prakticky smýšlejícím fajnšmekrům, dopřejte si i ostatní herní doplňky a příslušenství, jakou jsou herní podložky nebo držáky na monitor. Zkrátka si svůj herní koutek pěkně vytuňte!