Heng Lamp DH0037DW

  • Výprodej

Popis produktu

Stylová lampa Heng Lamp Balance Ellipse v provedení tmavé dřevo, patří do série jedinečných stolních lamp, které se vyznačují svou funkcí a designem. Dejte tradičnímu zapínání a vypínání sbohem a vyzkoušejte si systém ovládání pomocí dvou dřevěných kuliček. Zvednutím spodní kuličky a její přitažením k druhé visící se světlo rozsvítí a obě kuličky zůstanou ve vzduchu uprostřed lampy. Osvětlení dává iluzi toho, že prochází dřevěnou konstrukcí, díky tomu že je vložené do rámu lampy. Jako designový prvek se lampa Heng Lamp Balance Ellipse hodí opravdu všude, využitím kvalitního bukového dřeva, přinese vašemu domovu útulnou atmosféru.

Inovativní způsob zapínání a vypínání

Vyhněte se monotónnosti tradičních lamp a užijte si funkčnost a interaktivnost lampy Heng Balance Lamp se speciálním způsobem zapínání a vypínání. K dispozici máte 2 dřevěné kuličky, které slouží k ovládání svícení. Zvednutím spodní kuličky a jejím následným přiložením k visící, dřevěné kuličce se světlo okamžitě rozsvítí. Během toho jak lampa svítí, obě kuličky zůstávají stát ve vzduchu uprostřed lampy. Na její vypnutí stačí spodní kuličku jednoduše odebrat.

Stylový design ve spojení s funkčností

Světelný prvek je vložen do rámu lampy, čímž vytváří iluzi světla procházejícího dřevěnou konstrukcí. Spolu se vznášejícím se designem ovládacích kuliček a jemnými křivkami se lampa hodí opravdu kdekoliv. Teplá barva světla uklidňuje oči a vytváří útulnou atmosféru v ložnici, obývacím pokoji, kanceláři a jiných. Kvalitní bukové dřevo, dodává lampám přirozený vzhled a přináší přírodu do domácnosti. Přidejte se k novému trendu a udělejte svůj domov zajímavější díky lampě Heng Lamp Balance.


 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max.výkon svět.zdroje 4 W
Způsob upevnění stojan
Napětí 5 V

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Heng Lamp DH0037DW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno