Helpmation GYT82


Odpadkový koš, Napájení: AA", Objem: 8 l, Hmotnost: 900 g, Barva: nerez. Více info


Cena 1 560 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 16 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Bezdotykový odpadkový koš Helpmation řady MINI s infračerveným senzorem nabízí hygienické nakládání s odpadem. Při přiložení ruky 25 cm nad infračervený senzor koše se víko automaticky a velice tiše otevře. Tento systém je velmi hygienický a zajistí snížení výskytu bakterií. Otevírání a zavírání koše Helpmation je řízeno chytrým čipem. Objem 8 litrů.

Helpmation GYT82

  • Koš vyrobený z matné nerez oceli
  • Fingerprint proof ochrana proti otisku prstů
  • Možnost manuálního otevírání tlačítky
  • Tiché otevírání a zavírání víka
  • Víko řízené patentovaným čipem Helpmation
  • Vnitřní plastové vědro
  • Víko z ABS plastu
  • Objem 8 litrů

Kvalitní provedení

Odolná konstrukce odpadkových košů Helpmation z prvotřídní matné nerezové oceli jsou opatřeny ochranou proti otiskům prstů Fingerprint Proof nabízí moderní vzhled, snadné čištění, ochranu proti korozi. Víko odpadkového koše je vyrobeno z pevného ABS plastu. Kvalitní materiály zaručí dlouhodobé používání.

Úsporný provoz

Úsporný provoz odpadkového koše zajišťují 4 kusy baterií typu LR6/AA, které otevřou víko až 10 000krát (při použití kvalitních alkalických baterií). Bezdotykové koše Helpmation se díky modernímu designu a bezdotykovému provedení hodí do domácnosti, kanceláře, lékařské ordinace, nemocnice, kosmetického salonu, restaurace, penzionu či hotelu.

Jak funguje koš?

Je to velmi jednoduché a hygienické. Přiblížíte se rukou do těsné blízkosti senzoru a víko se samo během 0,5 sekund otevře. Víko zůstane otevřené, dokud se ruka od senzoru neoddálí. Jakmile se od senzoru vzdálíte, až poté se za 3 sekundy víko zavře. Ovládání je zcela bezdotykové. Na víku koše jsou umístěna tlačítka pro ruční ovládání, pokud ho potřebujete mít delší dobu otevřené. V zadní části víka je umístěn hlavní vypínač ON/OFF pro možnost úplného vypnutí víka.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Napájení AA
Objem 8 L

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Helpmation GYT82

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno