Heller HL 706

  • Výprodej

Horkovzdušný ventilátor, Maximální výkon: 2000 W, Nastavení: 3. Více info


Cena 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 5 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Teplovzdušný ventilátor HELLER HL 706 je vybaven funkcí teplého i studeného vzduchu. Můžete jej tedy využít v obou případech, ať už je vám teplo nebo zima. Je vybaven termostatem. Teplovzdušný ventilátor HELLER HL 706 se ovládá velmi jednoduše a to pomocí dvou otočných ovladačů. Můžete přepínat mezi výkonem 1000 a 2000 W. O bezpečnost zařízení se stará ochrana proti přehřátí a proti zamrznutí. Ventilátor je vyhotoven v bílém provedení.

Jednoduché a přehledné ovládání


Používat teplovzdušný ventilátor HELLER HL 706 bude hračka. Dokáže to opravdu každý. Všechny možnosti si navolíte pomocí dvou otočných voličů. Ať už chcete využít funkci teplého vzduchu, nebo studeného, ​​různý výkon, vše si navolíte pomocí těchto dvou ovladačů.

Funkce teplého vzduchu


Teplovzdušný ventilátor HELLER HL 706 vám nabízí funkci teplého vzduchu. Využijete to hlavě během jarních nebo podzimních dní, kdy se již, nebo ještě netopí domácnost naplno a vy potřebujete pouze trochu prohřát místnost a vaše tělo. Ventilátor vám poskytne příjemné teplo a vy se budete cítit blaženě. Můžete si vychutnávat sledování televize nebo čtení knihy. Nebo jen příjemně konverzovat s rodinou. Je to jen na vás!

Studený vzduch


Teplovzdušný ventilátor HELLER HL 706 vám nabízí i funkci studeného vzduchu. Přijde vám vhod například v létě, když se to už nedá vydržet pro vysoké teploty. Ventilátor vám nabídne příjemné osvěžení v klidu domova. Můžete na chvíli zastavit a odpočinout si a zapomenout na vysoké teploty venku na slunci.

Ochrana proti přehřátí a proti zamrznutí


Telovzdušný ventilátor myslí i na svou, i vaši bezpečnost. Je vybaven ochranou proti přehřátí, resp. proti zamrznutí. Nemusíte se tedy obávat při jeho používání ať už během horkých letních dnů, nebo naopak v zimě, kdy jsou teploty mnohem nižší. V jednom i druhém případě se ventilátor postará o kvalitní a bezproblémový provoz.

  • teplovzdušný ventilátor
  • termostat
  • Přepínač: 1000 / 2000W /
  • studený vzduch
  • Ochrana proti přehřátí a proti zamrznutí
  • Barva: bílá

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Dálkové ovládání Ne
Maximální výkon 2000 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Heller HL 706

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi