Heller HL 706

Teplovzdušný ventilátor HELLER HL 706 je vybaven funkcí teplého i studeného vzduchu. Můžete jej tedy využít v obou případech, ať už je vám teplo nebo zima. Je vybaven termostatem. Teplovzdušný ventilátor HELLER HL 706 se ovládá velmi jednoduše a to pomocí dvou otočných ovladačů. Můžete přepínat mezi výkonem 1000 a 2000 W. O bezpečnost zařízení se stará ochrana proti přehřátí a proti zamrznutí. Ventilátor je vyhotoven v bílém provedení. Zobrazit celý popis

Zvažte i tento produkt

Heller PTF 501

Keramický teplovzdušný ventilátor Heller PTF 501 oceníte v chladnějších měsících jako doplňkové topení nebo na chalupě. Ohřívač nabízí 2 stupně ohřevu 750 W a 1500 W a termostat, se kterým si můžete…

 • Maximální hlučnost: 50 db
 • Dálkové ovládání: Ne
 • Průměr ventilátoru: 123,5 mm

Zobrazit produkt

Popis produktu

Jednoduché a přehledné ovládání


Používat teplovzdušný ventilátor HELLER HL 706 bude hračka. Dokáže to opravdu každý. Všechny možnosti si navolíte pomocí dvou otočných voličů. Ať už chcete využít funkci teplého vzduchu, nebo studeného, ​​různý výkon, vše si navolíte pomocí těchto dvou ovladačů.

Funkce teplého vzduchu


Teplovzdušný ventilátor HELLER HL 706 vám nabízí funkci teplého vzduchu. Využijete to hlavě během jarních nebo podzimních dní, kdy se již, nebo ještě netopí domácnost naplno a vy potřebujete pouze trochu prohřát místnost a vaše tělo. Ventilátor vám poskytne příjemné teplo a vy se budete cítit blaženě. Můžete si vychutnávat sledování televize nebo čtení knihy. Nebo jen příjemně konverzovat s rodinou. Je to jen na vás!

Studený vzduch


Teplovzdušný ventilátor HELLER HL 706 vám nabízí i funkci studeného vzduchu. Přijde vám vhod například v létě, když se to už nedá vydržet pro vysoké teploty. Ventilátor vám nabídne příjemné osvěžení v klidu domova. Můžete na chvíli zastavit a odpočinout si a zapomenout na vysoké teploty venku na slunci.

Ochrana proti přehřátí a proti zamrznutí


Telovzdušný ventilátor myslí i na svou, i vaši bezpečnost. Je vybaven ochranou proti přehřátí, resp. proti zamrznutí. Nemusíte se tedy obávat při jeho používání ať už během horkých letních dnů, nebo naopak v zimě, kdy jsou teploty mnohem nižší. V jednom i druhém případě se ventilátor postará o kvalitní a bezproblémový provoz.

 • teplovzdušný ventilátor
 • termostat
 • Přepínač: 1000 / 2000W /
 • studený vzduch
 • Ochrana proti přehřátí a proti zamrznutí
 • Barva: bílá

Parametry produktu

Základní parametry

 • Dálkové ovládání Ne
 • Maximální výkon 2000 W

Další vlastnosti

Značka: Heller
? Smart: Ne
Automatické otáčení: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 22 cm
Hmotnosť: 1780 g
Výška: 27,5 cm
Hloubka: 13,5 cm

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ne

Energetické údaje

Maximální výkon: 2000 W

Funkce

Nastavení: 3

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Všechny parametry

Recenze Heller HL 706

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Heller HL 706