Heco Elementa Sub 3830 A (bílý)

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 229,23 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vsaďte na jistotu a pořiďte si tento aktivní subwoofer Heco Elementa Sub 3830. Vyznačuje se opravdu kvalitním zpracováním, jednoduchou obsluhou i ohromným zněním. Okamžitě si tak získá Vaše sympatie. Už nyní se můžete těšit na bezchybné znění ať už při poslechu hudby nebo sledování filmů. Svým vizuálem dokonale zapadne do mnoha interiérů. Působí velmi elegantně a nadčasově zároveň. Nelze opomenout ani automatické vypnutí či nízkou spotřebu energie. Bude skvělou volbou ať už do Vaší domácnosti nebo kanceláře. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Skvělý společník

Heco Elementa Sub 3830 je aktivní subwoofer určený pro domácí kino nacházející se ať už u Vás doma nebo v práci. S jeho výkonem budete maximálně spokojeni, a to po celou dobu užívání. Očekávat můžete ohromný zvuk i bezchybnou reprodukci ať už při poslechu hudby nebo sledování filmů. Procítění tónů bude o to silnější a intenzivnější. Ohromný zážitek zabezpečuje i díky stabilní MDF skříni.

Design

Vizuální zpracování za tím technickým vůbec nezaostává. Od celkového výkonu a přednesu můžete očekávat to nejlepší. Svými čistými liniemi a nadčasovým provedením perfektně vynikne v téměř každém interiéru. Jednoduchými prvky nebude nijak narušovat Váš interiér. Subwoofer je nabízen v bílé a černé barvě - obě verze působí velmi elegantně a v místnosti budou doslova nepřehlédnutelným kouskem. Kompaktními rozměry zabírá jen minimum místa. Inovativní Extended Surface Damper (ESD) pro bezpečné uchopení.

Špičkový výkon

Heco Elementa Sub 3830 bude ideální přírůstek do vaší série, který si okamžitě zamilujete. S vestavěným vysoce výkonným Class-D zesilovačem bude reprodukce na skutečně vysoké úrovni. Už teď se máte na co těšit. Od samého počátku bude spolehlivým a nenahraditelným společníkem. Vyznačuje se automatickým vypnutím i nízkou spotřebou, která je v pohotovostním režimu jen 0,5 W. Frekvenční rozsah se pohybuje v rozmezí od 18 Hz do 150 Hz.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  51,6 cm Šířka
 • Výška
  54,6 cm Výška
 • Hloubka
  35,2 cm Hloubka
 • Celkový výkon
  275 W Celkový výkon
 • Typ subwooferu
  aktivní Typ subwooferu
 • Frekvenční rozsah (Hz)
  18-150 Frekvenční rozsah (Hz)

Další vlastnosti

Značka: Heco
Celkový výkon: 275 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 51,6 cm
Výška: 54,6 cm
Hloubka: 35,2 cm
Hmotnost: 26 Kg

Reproduktory

Typ subwooferu: aktivní
Aktivní: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 18-150

Ostatní

Kód produktu: 1337033

Všechny parametry

Recenze Heco Elementa Sub 3830 A (bílý)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Heco Elementa Sub 3830 A (bílý) Zobrazit všechno příslušenství na speciální stránce