Heco Elementa Sub 3830 A (černý)

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 229,23 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

S aktivním subwooferem bude znění Vašich oblíbených skladeb na opravdu vysoké úrovni. Heco Elementa Sub 3830 se vyznačuje kvalitní konstrukcí, kterou zajišťuje špičkové znění i dokonalou reprodukci. Aktivní subwoofer tak bude neodmyslitelnou součástí ať už Vaší domácnosti nebo kanceláře. Svým nadčasovým a elegantně působícím provedením dokonale vynikne v každém interiéru. Mnozí z Vás jistě ocení automatické vypnutí i nízkou spotřebu energie. Manipulace i samotná obsluha je skutečně jednoduchá, proto z ní nemusíte mít žádné obavy. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Skvělý společník

Heco Elementa Sub 3830 je aktivní subwoofer určený pro domácí kino nacházející se ať už u Vás doma nebo v práci. S jeho výkonem budete maximálně spokojeni, a to po celou dobu užívání. Očekávat můžete ohromný zvuk i bezchybnou reprodukci ať už při poslechu hudby nebo sledování filmů. Procítění tónů bude o to silnější a intenzivnější. Ohromný zážitek zabezpečuje i díky stabilní MDF skříni.

Design

Vizuální zpracování za tím technickým vůbec nezaostává. Od celkového výkonu a přednesu můžete očekávat to nejlepší. Svými čistými liniemi a nadčasovým provedením perfektně vynikne v téměř každém interiéru. Jednoduchými prvky nebude nijak narušovat Váš interiér. Subwoofer je nabízen v bílé a černé barvě - obě verze působí velmi elegantně a v místnosti budou doslova nepřehlédnutelným kouskem. Kompaktními rozměry zabírá jen minimum místa. Inovativní Extended Surface Damper (ESD) pro bezpečné uchopení.

Špičkový výkon

Heco Elementa Sub 3830 bude ideální přírůstek do vaší série, který si okamžitě zamilujete. S vestavěným vysoce výkonným Class-D zesilovačem bude reprodukce na skutečně vysoké úrovni. Už teď se máte na co těšit. Od samého počátku bude spolehlivým a nenahraditelným společníkem. Vyznačuje se automatickým vypnutím i nízkou spotřebou, která je v pohotovostním režimu jen 0,5 W. Frekvenční rozsah se pohybuje v rozmezí od 18 Hz do 150 Hz.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  51,6 cm Šířka
 • Výška
  54,6 cm Výška
 • Hloubka
  35,2 cm Hloubka
 • Celkový výkon
  275 W Celkový výkon
 • Typ subwooferu
  aktivní Typ subwooferu
 • Frekvenční rozsah (Hz)
  18-150 Frekvenční rozsah (Hz)

Další vlastnosti

Značka: Heco
Celkový výkon: 275 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 51,6 cm
Výška: 54,6 cm
Hloubka: 35,2 cm
Hmotnost: 26 Kg

Reproduktory

Typ subwooferu: aktivní
Aktivní: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 18-150

Ostatní

Kód produktu: 1337030

Všechny parametry

Recenze Heco Elementa Sub 3830 A (černý)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Heco Elementa Sub 3830 A (černý) Zobrazit všechno příslušenství na speciální stránce