Heco Celan Revolution Sub 32A černý

Nákupem získáte 376,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Výkonný subwoofer Heco Celan Revolution Sub 32A v černém barevném provedení elegantně zapadne do každého moderního interiéru a přinese působivý akustický zážitek při sledování filmů či poslechu hudby. O pohlcující zvuk se postará 30 cm subwoofer basový reproduktor s kaleným papírovým kuželem a zesilovač třídy D. Subwoofer se vyznačuje kvalitní konstrukcí s použitím panelů MDF desek, což zaručí špičkové znění i dokonalou reprodukci, a je vybaven mohutnými nožkami s gumovými vložkami, které minimalizují rezonanci. Obsahuje samostatný vstup LFE, což umožní snadnou integraci do systému domácího kina. Mnozí jistě ocení automatické vypnutí i nízkou spotřebu energie. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Skvělý společník

Heco Celan Revolution Sub 32A je aktivní subwoofer určený pro domácí kino nacházející se ať už u vás doma nebo v práci. S jeho výkonem budete maximálně spokojeni, a to po celou dobu užívání. Očekávat můžete ohromný zvuk i bezchybnou reprodukci ať už při poslechu hudby nebo sledování filmů. Procítění tónů bude o to silnější a intenzivněji. Ohromný zážitek zabezpečuje i díky stabilní MDF skříni.

Design

Vizuální zpracování za tím technickým vůbec nezaostává. Od celkového výkonu a přednesu můžete očekávat to nejlepší. Svými čistými liniemi a nadčasovým provedením perfektně vynikne v téměř každém interiéru a díky kompaktním rozměrům zabírá jen minimum místa.

Špičkový výkon

Heco Celan Revolution Sub 32A bude ideální přírůstek do vaší série, který si okamžitě zamilujete. S vestavěným vysoce výkonným Class-D zesilovačem bude reprodukce na skutečně vysoké úrovni. Už teď se máte na co těšit. Od samého počátku bude spolehlivým a nenahraditelným společníkem. Vyznačuje se automatickým vypnutím i nízkou spotřebou, která je v pohotovostním režimu jen 0,5 W. Frekvenční rozsah se pohybuje v rozmezí od 50 Hz do 150 Hz.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 40 cm
  • Výška 61 cm
  • Hloubka 53,5 cm
  • Celkový výkon 500 W
  • Typ subwooferu aktivní
  • Frekvenční rozsah (Hz) 18-150

Další vlastnosti

Značka: Heco
? Smart: Ne
Celkový výkon: 500 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 40 cm
Výška: 61 cm
Hloubka: 53,5 cm
Hmotnosť: 27,1 Kg

Obsah balení

Obsah balení: síťový kábel

Reproduktory

Typ subwooferu: aktivní
Aktivní: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 18-150

Ostatní

Kód produktu: 1329050

Všechny parametry

Recenze Heco Celan Revolution Sub 32A černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Heco Celan Revolution Sub 32A černý