Heco Aurora Center 30 bílý

Nákupem získáte 61,83 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Moderní reproduktor HECO Aurora Center 30 v bílém provedení zajistí, že reproduktory budou stylovým doplňkem vašeho obývacího pokoje. Přední a horní část středového reproduktoru je z kvalitního hedvábně matného laku. Dva 130 mm středobasové reproduktory s patentovanou technologii HECO kraft paper jsou odpovědné za zajištění optimálního výkonu. Výškový reproduktor Fluktus s jeho 28 mm látkovou kalotou zajistí vynikající srozumitelnost řeči. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Atraktivní design

Atraktivní a moderní design zajistí, že reproduktory budou stylovým doplňkem vašeho obývacího pokoje. Čelní stěny reproduktoru jsou hladké a vysoce elegantní. Koncept kabinetů reproduktorů Aurora je od základu zcela nový. Pravoúhlá geometrie skříně je velmi pevná a příčně vnitřně vyztužená. Přední a horní část středového reproduktoru je z kvalitního hedvábně matného laku.

Reproduktor Fluktus

Výškový reproduktor Fluktus s jeho 28 mm látkovou kalotou, kterou jsou reproduktory Aurora vybaveny zajistí vynikající srozumitelnost řeči. Fluctus využívá unikátní, počítačově navrženou a optimalizovanou vlnitou akustickou přírubu, pro dokonalé rozptylové vyzařování. Jemná kalota je poháněna dvojitým feritovým magnetem s ferrofluidovým chlazením pro vysoký výkon.

Audio Grade

Dva 130 mm středobasové reproduktory s patentovanou technologii HECO kraft paper jsou odpovědné za zajištění optimálního výkonu v basových a středních frekvencích. Výhybky jsou osazeny Audio Grade součástkami s optimalizovanou fází a amplitudou, zakončené kvalitními pozlacenými šroubovacími terminály.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Frekvenční rozsah (Hz) 34-42500
  • Počet pásem 2
  • RMS výkon 90 W

Další vlastnosti

Značka: Heco
? Smart: Ne
Impedance: 6 OHM

Konektivita

? Bluetooth: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 49 cm
Výška: 17,7 cm
Hloubka: 30 cm
Hmotnosť: 9,4 Kg

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 34-42500
RMS výkon: 90 W
Max. výkon: 150 W
Citlivosť: 90 db

Reproduktory

Počet pásem: 2
Počet měničů: 3
Druh reproduktoru: center
Aktivní: Ne
Cena za: kus

Ostatní

Kód produktu: 1358042

Všechny parametry

Recenze Heco Aurora Center 30 bílý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Heco Aurora Center 30 bílý