Heco Aurora 300 bílé (1 pár)

Heco Aurora 300 jsou kompaktní reproduktory se skvělými vlastnostmi. Reproduktory jsou osazeny zcela novou řadou měničů. Basové a středobasové reproduktory využívají patentovanou technologii HECO kraft paper pro přirozenou a neutrální reprodukci. 170 mm basový reproduktor zaručuje silný výkon v basovém pásmu a výraznou střední frekvenci. Reproduktory disponují atraktivním a moderním designem, se kterým doplní obývací pokoj každé domácnosti. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Atraktivní design

Heco Aurora 300 jsou kompaktní reproduktory se skvělými zvukovými vlastnostmi. Reproduktory disponují atraktivním a moderním designem, se kterým doplní obývací pokoj každé domácnosti. Pravoúhlá geometrie skříně je velmi pevná a příčně vnitřně vyztužená. Čelní stěny jsou hladké a vysoce elegantní.

Silný výkon

Reproduktory jsou osazeny zcela novou řadou měničů. 170 mm basový reproduktor zaručuje silný výkon v basovém pásmu a výraznou střední frekvenci. 28 mm vysokotónový reproduktor Fluctus využívá unikátní, počítačově navrženou akustickou přírubu, pro dokonalé rozptylové vyzařování.

Audio Grade a HECO kraft

Basové a středobasové reproduktory využívají patentovanou technologii HECO kraft paper pro přirozenou a neutrální reprodukci. Výhybky jsou osazeny součástkami Audio Grade s optimalizovanou fází a amplitudou, zakončené kvalitními pozlacenými šroubovacími terminály.

Subwofer a reprosoustavy

Subwofer a reprosoustavy jsou podepřeny příčnými nosníky s velmi masivními hroty, které mají nastavitelnou výšku. Eliminují tak jakoukoli rezonanci. Terminály jsou robustní, pozlacené a funkční v bi-wiring a bi-amping připojeniPorty bass-reflexu jsou optimálně řešeny s přihlédnutím k eliminaci turbulencí a kompresí nízkých frekvencí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Frekvenční rozsah (Hz) 3300
  • Počet pásem 2
  • RMS výkon 80 W

Další vlastnosti

Značka: Heco
? Smart: Ne
Impedance: 6 OHM

Konektivita

? Bluetooth: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 33,3 cm
Výška: 35,7 cm
Hloubka: 19,5 cm
Hmotnosť: 7,5 Kg

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 3300
RMS výkon: 80 W
Max. výkon: 150 W
Citlivosť: 90 db

Reproduktory

Počet pásem: 2
Počet měničů: 2
Druh reproduktoru: regálové
Aktivní: Ne
Cena za: pár

Ostatní

Kód produktu: 1348012

Všechny parametry

Recenze Heco Aurora 300 bílé (1 pár)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Heco Aurora 300 bílé (1 pár)