Heco Aurora 1000 bílý (1 ks)

Doprava zdarma

Frekvenční rozsah (Hz): 22-42500 Hz, Počet pásem: 3, RMS výkon: 230 W,


Cena 18 873 Kč

188,73 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Popis produktu

Stylové reproduktory HECO Aurora 1000 v bílém provedení vás zaujmou nejen svým skvělým vzhledem, ale především dokonalým zvukem. Reproduktory Aurora vypadají senzačně v kombinaci s moderními dřevěnými dekoracemi. Svým vzhledem doplní každou obývák. Reproduktory nabízejí frekvenční rozsah 22 Hz - 42,5 kHz. Impedanci reproduktorů tvoří 4 - 8 Ohm. Reproduktory Aurora disponují zcela novou řadou reproduktorových měničů. Cena je za 1 kus. Jde o bytové stereo reproduktory, proto je vhodné objednávkové množství 2 ks.

Zajímavý design

Reproduktory Vás také zaujmou svou povrchovou úpravou, která je v hedvábně matném provedení s prvky imitace moderní pravé dýhy. Výhybky jsou osazeny Audio Grade součástkami a zakončené jsou polozlatenými šroubovacími terminály. Reproduktory Aurora vypadají senzačně v kombinaci s moderními dřevěnými dekoracemi. Svým vzhledem doplní každou obývák.

Skvělý zvuk

S vynikajícími akustickými vlastnostmi, které přinášejí reproduktory Aurora si vychutnáte vaši oblíbenou hudbu v maximální kvalitě. Reproduktory nabízejí frekvenční rozsah 22 Hz - 42,5 kHz. Impedanciuu reproduktorů tvoří 4 - 8 Ohm.

Technologie Heco

Reproduktory Aurora disponují zcela novou řadou reproduktorových měničů. Dva 200 mm basové reproduktory velmi přesvědčivě reprodukují středorozsahovými frekvence a basy. Středobasové reproduktory mají průměr 170 mm a jsou doplněny kužely s patentovanou technologií HECO kraft papír, která se vyznačuje vysokým stupněm přirozenosti a optimální rychlostí pulzů.

Balení obsahuje jeden reproduktor, cena je za kus.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 22-42500 Hz
Počet pásem 3
RMS výkon 230 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Heco Aurora 1000 bílý (1 ks)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno