HDR TV Zobrazit popis

Do kina už chodit nemusíte, s HDR televizí si ho snadno vytvoříte doma. Skloubení nejsvětlejších a nejtmavších detailů vám poskytne jedinečný požitek z každého filmu. Ostrý obraz a autentické barvy vás natolik vtáhnou do děje, že už se nikdy nebudete chtít koukat na filmy jako dřív.

Smart ?

Počet HDMI portů ?

Duální tuner

Wi-Fi ?

Výška

Třída energetické účinnosti 2021 ?

Produkty

HDR TV: Lepší zážitek z filmu

Co se skrývá pod zkratkou HDR? High Dynamic Range. Tedy vysoký dynamicky rozsah. Že vám to nic neříká? Jedná se o technologii, která umožňuje rozšířenou reprodukci tmavých a světlých částí snímané scény zároveň. Barvy jsou tak krásně vyvážené a pestré, že nehrozí, že by některá část obrazu byla příliš tmavá nebo zářivě světlá. HDR zobrazí také mnohem více barev. Odborníci hovoří až o několika miliardách (!) odstínů.

Výsledek? Obraz, který na televizi sledujete, je velmi podobný tomu, jak naše oči opravdu vidí. Pokud chcete realistický zážitek, je HDR televize jasná volba. 

HDR se u televizí stává standardem

HDR technologie minimálně u televizí vytlačuje předchozí standard SDR (Standard Dynamic Range). Technologii HDR dnes najdete u většiny smart televizorů. Při výběru konkrétního modelu budete muset jít trochu hlouběji. 

Rozhodující pro vás může být například široká úhlopříčkatelevize s 8K rozlišením nebo technologie Ambilight, kterou najdete u televizí Philips.