Harman/Kardon Soundsticks Wireless

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Reproduktorový systém s unikátním designem

Harman/Kardon SoundSticks je bezdrátový reproduktorový systém, který oproti svému předchůdci nabízí inovativní estetiku pomocí mírných vizuálních vylepšení a přidaného Bluetooth pro ještě pohodlnější zážitek při poslechu. Audio zařízení je vybaveno šest palcovým subwooferem a osmi širokopásmovými měniči. 40 W výkon dodává SoundSticks Wireless garantuje překrásný zvuk, zároveň splňuje požadavky pop-kultury. Odteď můžete uceleně streamovat zvuk z jakýchkoliv vašich oblíbených Bluetooth-aktivních zařízení - ať už jde o váš iPhone, iPad, laptop, tablet nebo MP3 přehrávač.

  • Integrovaná Bluetooth technologie

  • 150 mm dole proudící subwoofer

  • Osm širokopásmových měničů

  • Působivý industriální design

  • Dotykové ovládací prvky pro hlasitost a ztlumení

  • 3.5 mm stereo audio připojení

HARMAN TrueStream™    

HARMAN TrueStream™ poskytuje špičkovou kvalitu zvuku při přehrávání hudby z vašich Bluetooth - aktivních zařízení. Průsvitné reproduktory nabízejí působivé industriální provedení. S unikátním designem si našly fanoušky u milovníků umění vynesením na piedestal v domácnostech či kancelářích.

Bluetooth

Není více potřebný chaos spojený s káblami.Prehrávajte zvuk z vašich Bluetooth-aktívnýchzariadení (jako je váš tablet, smartphone, MP3přehravače nebo laptop) pomocí HARMAN TrueStream™, který poskytuje zvuk výjimečné kvality.

150 mm subwoofer

Dole proudící subwoofer zachovává vaše nízké tuny stále, přesné a výkonné a to vše se současnou redukcí zkreslení a šumu i při poslechu zvuku na vyšších úrovních hlasitosti. Zvonový otvor také zvyšuje basový výstup a může být jednoduše nastaven na požadavky jakékoliv místnosti.

Osm širokopásmových měničů

Zažijte zvuk tak, jak má znít pomocí výkonných reproduktorů značky Harman Kardon. Jejich širokopásmové, jednoduše upravitelné měniče jsou vyvinuty tak, aby zaplnily místnost svěžím a čistým zvukem.

Dotykové ovladače a připojení

Zvýšení, snížení a ztlumení hlasitosti pomocí jednoduchého dotyku; je to výjimečně snadné použití. SoundSticks Wireless lze připojit k téměř každému přehrávači médií, což poskytuje maximální flexibilitu. Použijte je s vaším iPhone, iPadem, počítačem, tabletem, MP3 přehrávačem a jinými populárními mediálními zařízeními.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Harman/kardon

Ostatní

Kód produktu: SOUNDSTICKSBTEUP

Recenze Harman/Kardon Soundsticks Wireless

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Harman/Kardon Soundsticks Wireless