Harman/Kardon AVR 171S

15 990 Kč ? Ušetříte 19 % 12 999 Kč

Na splátky spočítat

Produkt je možné rezervovat na prodejně – Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 129,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

HARMAN/KARDON AVR 171S/230 je 7.2 kanálový receiver, který nabízí široké možnosti připojení. Receiver s výkonem 700 W je vybaven šesti 3D-ready HDMI vstupy, konektorem pro připojení sluchátek a USB portem na předním panelu. Kromě AM/FM tuneru disponuje i vTuner na připojení k internetovým rádiím. Receiver disponuje zabudovaným Bluetooth modulem a společně s technologií HARMAN TrueStream bude zabezpečené bezdrátové přehrávání ve vysoké kvalitě. Součástí zařízení je programovatelný mikrofon či dálkový ovladač, se kterým můžete ovládat více zařízení současně. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 19 %

Popis produktu

HARMAN/KARDON AVR 171S

 • 7.2 kanálový receiver

 • 700 wattů celkového výkonu

 • vTuner - internetové rádio

 • 6 x HDMI 3D-ready výstupy

 • Spotify Connect (sdílení hudby s premium účtem)

 

Kompaktní a stylové provedení v jednom zařízení

HARMAN/KARDON AVR 171S/230 receiver se vyznačuje svým kompaktním designem. Nižší hmotnost byla zajištěna zdokonaleným digitálním napájením. Díky atraktivnímu a hlavně kompaktnímu provedení a nízké hmotnosti je vhodný pro uložení do otevřených nábytku pro televizor či domácí kino. Receiver disponuje programovatelným IR dálkovým ovladačem. Ten je možné použít na několik zařízení současně: TV, set-top boxy, satelitní přijímače a jiné. K dispozici je 12 V spouštěcí výstup a vstup pro dálkový infračervený senzor.

 

100 W na kanál

Výkonný audio/video receiver HARMAN/KARDON AVR 171S poskytuje 100 W na kanál pro napájení pětikanálového síťového systému prostorového zvuku. Chcete-li lepší nízkofrekvenční provoz, tak k dispozici máte možnost připojení aktivního subwooferu. Receiver si i po čase zanechá ultraširoké pásmo, které zajistí nejvěrnější dynamický zvuk a design s vysokou proudovou kapacitou (HCC). Digitální napájení poskytne zesilovači veškerý potřebují výkon bez težkých trasformátorov či tradičních napájecích kabelů.

 

EzSet/EQ III

Automatická kalibrace EzSet/EQ III optimální nastaví úrovně hlasitosti receiveru, vzdálenosti reproduktorů pro optimalizaci audio provozu podle daného systému reproduktorů. Systém obsahuje kalibrační mikrofon.

 

Duální výstup pro subwoofer. Multiroom systém

Receiver AVR 171S s jeho duálním výstupem pro subwoofer poskytuje vašemu systému velké zesílení čistých nízkých frekvencí. Multiroom systém vám umožní ovládat zvuk v místnosti nebo více místnostech pomocí jednoho receiveru, bez dodatečných komponentů. Sledujte sport v jedné místnosti, zatímco v té další hraje klasická hudba.

 

 

HARMAN TrueStream

Kombinace bezdrátového Bluetooth připojení s technologií HARMAN TrueStream vam zaručí nejlepší možný zážitek z poslechu během bezdrátového sdílení zvuku. Kvalita zvuku bude na vysoké úrovni, bez ohledu na požité zdrojové zařízení či aplikaci.

 

5x HDMI s 3D ready a MHL

Digitální video ve vysoké kvalitě (1080p) a věrným audiem je zajištěno 6 vstupy HDMI s 3D a 30/36-bitů Deep Color. Díky přítomnosti 4K pass-through umožňuje kompatibilitu videí ve vysokém rozlišení s TV. Přes MHL připojení můžete odeslat audio/video s vysokým rozlišením (z fotoaparátu, chytrého telefonu, tabletu) do HDTV prostřednictví receivera.

 

DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD

Receiver AVR 171S vám poskytne audio rozlišení v kvalitě digitálních Blu-Ray disk formátů. Potenciál filmového audia jsou formátovány s Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio kódováním - to zajistí nejčistší přehrávání zvuku.

 

AM/FM tuner a vTuner 

Receiver má zabudovaný AM tuner s frekvenčním rozsahem 522 - 1 620 kHz a FM tuner s rozsahem 87.5 - 108 MHz. HARMAN/KARDON AVR 171S je také vybaven připojením k vTuner - ten vám umožní poslouchat online internetové rádia a stanice z celého světa.

 

Obsah balení

 • Receiver 171S/230

 • EzSet/EQ III mikrofon (6.7 m kabel)

 • Programovatelný dálkový ovladač

 • AM rámová anténa (0.6 m kabel), FM anténa (1.8 m kabel)

 • AC napájecí kabel (1.8 m)

 • 2 x AAA baterie

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ne
 • Bluetooth Ano
 • Počet kanálů 7,2
 • Výkon na kanál 100 W
 • Airplay Ano
 • HDMI vstupy 6
 • HDMI výstupy 2

Další vlastnosti

Značka: Harman/kardon
Počet kanálů: 7,2

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Počet digit.vstupů: 3
Počet analog.vstupů: 2
? Airplay: Ano
HDMI vstupy: 6
HDMI výstupy: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 44 cm
Výška: 12,1 cm
Hloubka: 30 cm
Hmotnost: 5,1 Kg

Obsah balení

Obsah balení: programovatelný dálkový ovladač, EzSet/EQ III mikr

Zvuk

Audio dekodéry: Dolby TrueHD
Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000
Výkon na kanál: 100 W
Multizone: Ano

Rádio

DAB: Ne

Ostatní

Kód produktu: AVR 171S/230

Všechny parametry

Recenze Harman/Kardon AVR 171S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se