Harman/Kardon AVR 161S

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Kompaktní

HARMAN/KARDON AVR 161S/230 receiver se vyznačuje svým kompaktním designem. Nižší hmotnost byla zajištěna zdokonaleným digitálním napájením. Díky atraktivnímu a hlavně kompaktnímu provedení a nízké hmotnosti je vhodný pro uložení do otevřených nábytku pro televizor či domácí kino. Receiver disponuje programovatelným IR dálkovým ovladačem. Ten je možné použít na několik zařízení současně: TV, set-top boxy, satelitní přijímače a jiné. K dispozici je 12 V spouštěcí výstup a vstup pro dálkový infračervený senzor.

5 zesilovačů

Výkonný audio/video receiver HARMAN/KARDON AVR 161S poskytuje 85 W na kanál pro napájení pětikanálového síťového systému prostorového zvuku. Chcete-li lepší nízkofrekvenční provoz, tak k dispozici máte možnost připojení aktivního subwooferu. Receiver si i po čase zanechá ultraširoké pásmo, které zajistí nejvěrnější dynamický zvuk a design s vysokou proudovou kapacitou (HCC). Digitální napájení poskytne zesilovači veškerý potřebují výkon bez težkých trasformátorov či tradičních napájecích kabelů.

 

EzSet/EQ III

Automatická kalibrace EzSet/EQ III optimální nastaví úrovně hlasitosti receiveru, vzdálenosti reproduktorů pro optimalizaci audio provozu podle daného systému reproduktorů. Systém obsahuje kalibrační mikrofon.

 

HARMAN TrueStream

Kombinace bezdrátového Bluetooth připojení s technologií HARMAN TrueStream vam zaručí nejlepší možný zážitek z poslechu během bezdrátového sdílení zvuku. Kvalita zvuku bude na vysoké úrovni, bez ohledu na požité zdrojové zařízení či aplikaci.

 

5x HDMI s 3D ready a MHL

Digitální video ve vysoké kvalitě (1080p) a věrným audiem je zajištěno 5 HDMI vstupy s 3D a 30/36-bitů Deep Color. Díky přítomnosti 4K pass-through umožňuje kompatibilitu videí ve vysokém rozlišení s TV. Přes MHL připojení můžete odeslat audio/video s vysokým rozlišením (z fotoaparátu, chytrého telefonu, tabletu) do HDTV prostřednictví receivera.

 

DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD

Receiver AVR 161S vám poskytne audio rozlišení v kvalitě digitálních Blu-Ray disk formátů. Potenciál filmového audia jsou formátovány s Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio kódováním - to zajistí nejčistší přehrávání zvuku.

 

AM/FM tuner a vTuner 

Receiver má zabudovaný AM tuner s frekvenčním rozsahem 522 - 1 620 kHz a FM tuner s rozsahem 87.5 - 108 MHz. HARMAN/KARDON AVR 161S je také vybaven připojením k vTuner - ten vám umožní poslouchat online internetové rádia a stanice z celého světa.

 

Obsah balení

 • Receiver 161S/230

 • EzSet/EQ III mikrofon (6.7 m kabel)

 • Programovatelný dálkový ovladač

 • AM rámová anténa (0.6 m kabel), FM anténa (1.8 m kabel)

 • AC napájecí kabel (1.8 m)

 • 2 x AAA baterie

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ne
 • Bluetooth Ano
 • Počet kanálů 5,1
 • Výkon na kanál 85 W
 • Airplay Ne
 • HDMI vstupy 5
 • HDMI výstupy 1

Další vlastnosti

Značka: Harman/kardon
? Smart: Ne
Počet kanálů: 5,1

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Počet digit.vstupů: 2
Počet analog.vstupů: 2
? Airplay: Ne
HDMI vstupy: 5
HDMI výstupy: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 44 cm
Výška: 12,1 cm
Hloubka: 30 cm
Hmotnost: 4,6 Kg

Obsah balení

Obsah balení: programovatelný dálkový ovladač

Zvuk

Audio dekodéry: Dolby TrueHD
Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000
Výkon na kanál: 85 W
Multizone: Ne

Rádio

DAB: Ne

Ostatní

Kód produktu: AVR 161S/230

Všechny parametry

Recenze Harman/Kardon AVR 161S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Harman/Kardon AVR 161S