Hama GU10 4,5W WHI Wi-Fi


  Celkový výkon: 4.5 W, Druh patice: GU10, Světelný tok: 300 Lumen, Nastavitelný barevný tón: Ne,


  Cena 389 Kč

  Přihlásit se / Registrovat se a získat 3,89 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  • Hlídat změny
  • Vytisknout

  Popis produktu

  Wi-Fi LED žárovku Hama GU10 4,5W WHI můžete jednoduše začlenit do vaší domácí Wi-Fi sítě pomocí bezplatné aplikace Hama Smart Solution. Žárovka disponuje možností ovládání hlasem pomocí služeb Amazon Alexa a Google Assistant. Potěší vás pohodlné ovládání i mimo dosah domácí sítě na dálku prostřednictvím aplikace.

  Podpora Wi-Fi

  Multifunkční LED žárovku Hama GU10 4,5 W WHI Wi-Fi lze jednoduše začlenit do vaší domácí Wi-Fi sítě pomocí bezplatné aplikace Hama Smart Solution. Pak ji můžete ovládat pomocí mobilního telefonu nebo tabletu. Žárovka disponuje možností ovládání hlasem pomocí služeb Amazon Alexa a Google Assistant.

  Pohodlné ovládání

  Potěší vás pohodlné ovládání i mimo dosah domácí sítě na dálku prostřednictvím aplikace. Kromě toho žárovka nabízí nastavení stmívání a volbu teploty bílé barvy.

  Amazon Alexa

  Pro ovládání musí být aktivována schopnost Alexa Skill "Hama Smart Solution" v aplikaci Alexa. Uživatelský účet se spojí s aplikací Hama Smart Solution. To umožňuje ovládání zařízení pomocí hlasové služby (např. zapnutí/vypnutí, stmívání atd.).

  Google Assistant

  Pro ovládání musí být aktivována služba "Hama Solution" v aplikaci Google Home. Uživatelský účet se spojí s aplikací Hama Smart Solution. Umožňuje ovládání pomocí hlasové služby (např. zapnutí/vypnutí, stmívání, atd.).

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Celkový výkon 4.5 W
  Druh patice GU10
  Světelný tok 300 Lumen
  Nastavitelný barevný tón Ne

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Hama GU10 4,5W WHI Wi-Fi

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno