Hama Fit Watch 5910 růžové


Chytré hodinky, LCD barevný displej, Bluetooth, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 6, Funkce: senzor tepové frekvence, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy, Integrovaný hudební přehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 1 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 16 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart hodinky Hama Fit Watch 5910 disponují funkcemi pro monitorování vašeho zdraví a praktickým GPS. Nechybí 1,3" LCD displej, odolnost vůči vodě a výdrž baterie až 6 dní.

Hezký dotykový LCD displej a odolnost

Stylové a hlavně cenově dostupné chytré hodinky zaujmou designem, kvalitním provedením a výbavou. Hodinky Hama Fit Watch 4900 disponují velkým 1,3“ LCD displejem, který má pěkné živé barvy a kvalitní pozorovací úhly. Samozřejmostí je také odolnost vůči vodě a prachu díky certifikátu IP68. Kromě všeho máte na výběr z mnoha pěkných ciferníků.

Skvělé funkce pro monitorování zdraví

Hodinky kromě klasických funkcí jako datum, čas či počasí dokáží sledovat i váš tep při každé vykonávané aktivitě. Nechybí ani upozornění na zprávy, emaily či hovory. Také si neodpočinou ani v noci, kdy analyzují kvalitu vašeho spánku. Dále zde naleznete funkce jako ovládání hudby pomocí hodinek, připomínka pohybu, počítání kroků, počítání kalorií, monitorování menstruačního cyklu nebo praktické zapnutí displeje pohybem ruky.

Sportovní funkce

Hodinky dokáží monitorovat i váš sportovní výkon díky 9 uloženým sportovním módům. Také je možné nastavení sportovního cíle pomocí časovače nebo stopek. Praktické aplikace jako Hama FIT Pro, Apple Health nebo Google Fit vám pomohou ještě k lepší analýze vašeho výkonu.

Skvělá baterie

O výdrž se postará Lithium Polymerová baterie která postačí až na 6 dní používání hodinek. Baterie disponuje i rychlým nabíjením. Díky tomu vaše zařízení nabije za pouhé 2,5 hodiny. V balení naleznete také magnetický kabel pro nabíjení. Podporovaný operační systém je Andorid a iOS.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce záznam trasy, měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, výpočet kalorií, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hama Fit Watch 5910 růžové

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi