Hama E27 10W WHI Wi-Fi

  • 12 % zpět na Věrnostní kartu

Celkový výkon: 10 W, Druh patice: E27, Světelný tok: 806 Lumen, Nastavitelný barevný tón: Ne,


Cena 469 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 56,28 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Popis produktu

Wi-Fi LED žárovku Hama E27 10 W WHI můžete jednoduše začlenit do vaší domácí Wi-Fi sítě pomocí bezplatné aplikace Hama Smart Solution. Žárovka disponuje možností ovládání hlasem pomocí služeb Amazon Alexa a Google Assistant. Potěší vás pohodlné ovládání i mimo dosah domácí sítě na dálku přes internet prostřednictvím aplikace.

Podpora Wi-Fi

Multifunkční LED žárovku Hama E27 10 W WHI Wi-Fi lze jednoduše začlenit do vaší domácí Wi-Fi sítě pomocí bezplatné aplikace Hama Smart Solution. Pak ji můžete ovládat pomocí mobilního telefonu nebo tabletu. Žárovka disponuje možností ovládání hlasem pomocí služeb Amazon Alexa a Google Assistant.

Pohodlné ovládání

Potěší vás pohodlné ovládání i mimo dosah domácí sítě na dálku prostřednictvím aplikace. Kromě toho žárovka nabízí nastavení stmívání a volbu teploty bílé barvy od 2 200 K až po 6 500 K.

Amazon Alexa

Pro ovládání musí být aktivována schopnost Alexa Skill "Hama Smart Solution" v aplikaci Alexa. Uživatelský účet se spojí s aplikací Hama Smart Solution. To umožňuje ovládání zařízení pomocí hlasové služby (např. zapnutí/vypnutí, stmívání atd.).

Google Assistant

Pro ovládání musí být aktivována služba "Hama Solution" v aplikaci Google Home. Uživatelský účet se spojí s aplikací Hama Smart Solution. Umožňuje ovládání pomocí hlasové služby (např. zapnutí/vypnutí, stmívání, atd.).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 10 W
Druh patice E27
Světelný tok 806 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hama E27 10W WHI Wi-Fi

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno