Haier WS53GDA


Počet polic: 8, Celkový čistý objem: 172 L, Kapacita lahví: 53, Třída energetické účinnosti 2021: G,


Cena 19 990 Kč

Sleva 17 % z ceny doporučené výrobcem: 23 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 199,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Vinotéka Haier WS53GDA v černém provedení se zapuštěným madlem. Její čistý objem je 172 litrů. Plnohodnotné uskladní až 53 lahví vína. Nabízí dvě teplotní zóny v rozmezí 5-20 °C. Antivibrační systém vinotéky Haier WS53GDA zajišťuje tichý provoz s hlučností 40 dB. Externí elektronický displej umožňuje pohodlně nastavit teplotu chlazení. Odmrazování je realizováno automaticky pomocí Frost Free systému. Vnitřní výbavu tvoří 8 dřevěných polic. Obsah vinotéky je možné zkontrolovat přes průhledné sklo. Dokonalý přehled zabezpečí i LED osvětlení. Uhlíkový filtr čistí vzduch v chladicím prostoru. Závěs dvířek je pevný - vpravo, bez možnosti výměny.

Příjemný design

Dvojzónová vinotéka Haier WS53GDA má elegantní design. Poskytuje dokonalé podmínky pro uskladnění vína, což napomáhá zachovat jeho chuťové vlastnosti. Je ideální volbou pro všechny, kteří si rádi užívají života se sklenkou vína v příjemné společnosti rodiny nebo přátel. K dispozici má dvě teplotní zóny v rozmezí 5-20 °C. Regulace teploty je velmi jednoduchá, prostřednictvím vnějšího elektronického LED displeje. Vlhkost a teplotu je možné přesně regulovat. Vybavena je také zásuvkou na vodu pro udržování optimální vlhkosti. Vinotéku můžete umístit prakticky kamkoliv, ať do kuchyně, kanceláře nebo obývacího pokoje. Nabízí příjemný design v černé barvě a dvířka s průhledným sklem. UV ochrana chrání před znehodnocením vína slunečním zářením.

Chladicí prostor

Vnitřní prostor sestává ze 8 dřevěných polic na lahve. Police jsou navrženy tak, aby umožnily jednoduše a efektivně uskladnit láhve vína. Láhve s větším objemem je možné ukládat na příčně police ve spodní části, což dotváří elegantní celkový vzhled vinotéky. Dokonale ochrání vaše lahve s vínem. Celková kapacita vinotéky 172 l je dostačující pro pohodlné uskladnění až 53 lahví vína. Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním LED osvětlením. LED osvětlení je úsporné, příjemně nasvítí obsah vinotéky. Navíc vydává jen velmi málo tepla, což přispívá k udržování optimální teploty v chladicím prostoru. Díky průhlednému sklu budete mít vždy dokonalý přehled o uložených lahvích.

Čistý vzduch

I přesto, že víno je obvykle zapečetěné, dokáže přes korkovou zátku "dýchat". Proto je třeba vzduch v interiéru vinotéky udržovat v čistotě. Zachová se tak chuť i aroma vín. Aktivní uhlíkový filtr zajistí, aby byl vzduch ve vinotéce vždy čistý, a aby vaše lahve s vínem byly vždy ideálně připravené ke konzumaci.

Nízká hlučnost

Už žádné bzučení či pípání - žádné rušení příjemné atmosféry při pití lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým chodem, který potěší každého zákazníka, zaručeně vás nebude rušit nadměrným hlukem a vy si můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli při sklence chlazeného vína. Maximální hlučnost dosahuje 40 dB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 8
Celkový čistý objem 172 L
Kapacita lahví 53
Třída energetické účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier WS53GDA

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno