Haier WS50GA

Vinotéka Haier WS50GA v černém provedení se zapuštěným madlem je zařazena do energetické třídy A. Její čistý objem je 167 litrů. Plnohodnotně uskladní až 50 lahví vína standardní velikosti. Nabízí jednu teplotní zónu v teplotním rozmezí +6 °C až +18 °C. Antivibrační systém vinotéky Haier WS50GA zajišťuje tichý provoz s hlučností 42 dB. Elektronický LED displej je umístěn zvenku a umožňuje nastavit teplotu chlazení. Odmrazování je realizováno automaticky. Vnitřní výbavu tvoří 10 dřevěných polic. Obsah vinotéky je možné zkontrolovat přes průhledné sklo. Dokonalý přehled zabezpečí i LED osvětlení. Uhlíkový filtr čistí vzduch v chladicím prostoru. Závěs dvířek je pevný - vpravo, bez možnosti výměny. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Liebherr WKb 1812

Liebherr WKb 1812

Mějte své oblíbené víno spolehlivě uschovány a vždy dobře vychlazené například iv takové vinotéce Liebherr WKB 1812. Svým elegantním provedením v černé barvě spolu se dvěma pozinkovanými poličkami…

  • Počet polic: 3
  • Třída energ.účinnosti: A
  • Celkový čistý objem: 134 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Příjemný design

Jednozónová vinotéka Haier WS50GA má elegantní design. Poskytuje dokonalé podmínky pro uskladnění vína, což napomáhá zachovat i jeho chuť. Je ideální volbou pro všechny, kteří si rádi užívají života se sklenkou vína ve společnosti rodiny nebo přátel. K dispozici má jednu teplotní zónu v rozmezí +6 ° C až +18 ° C. Regulace teploty je velmi jednoduchá, a to prostřednictvím vnějšího elektronického LED displeje. Vlhkost a teplotu je možné přesně regulovat. Vybavena je zásuvkou na vodu pro udržování optimální vlhkosti. Vinotéku můžete umístit prakticky kamkoliv, ať už do kuchyně, kanceláře či obývacího pokoje. Nabízí příjemný design v černé barvě s dvířky s průhledným sklem. UV ochrana chrání před znehodnocením vína slunečním zářením.

Chladicí prostor

Vnitřní prostor sestává z 10 dřevěných polic na lahve. Police jsou navrženy tak, aby umožnily jednoduše a efektivně uskladnit láhve vína standardní velikosti. Láhve s větším objemem je možné ukládat na příčné police ve spodní části, což dotváří elegantní celkový vzhled vinotéky. Dokonale ochrání vaše láhve s vínem. Celková kapacita vinotéky 167 l je dostačující pro pohodlné uskladnění až 30 lahví vína. Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním LED osvětlením, které je úsporné a příjemně nasvítí obsah vinotéky. Navíc vydává jen velmi málo tepla, což přispívá k udržování optimální teploty v chladicím prostoru. Díky průhlednému sklu budete mít vždy dokonalý přehled o uložených lahvích.

Čistý vzduch

I přesto, že víno je obvykle zapečetěno, dokáže přes korkovou zátku "dýchat". Proto je potřeba vzduch v interiéru vinotéky udržovat v čistotě. Zachová se tak chuť i aroma vín. Aktivní uhlíkový filtr zajistí, aby byl vzduch ve vinotéce vždy čistý.

Nízká hlučnost

Už neuslyšíte žádné zbytečné rušivé zvuky při pití svého lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým chodem, který potěší každého zákazníka, zaručeně vás nebude rušit nadměrným hlukem a vy si můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli při sklence chlazeného vína. Maximální hlučnost dosahuje 42 dB.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet polic 10
  • Třída energ.účinnosti A
  • Celkový čistý objem 167 L
  • Kapacita lahví 50

Další vlastnosti

Značka: Haier
Počet teplotních zón: 1
Kompresor: Ano
Tepelný rozsah: 6-18

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 50 cm
Výška: 127 cm
Hloubka: 54 cm
Hmotnost: 58 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Počet polic: 10
Celkový čistý objem: 167 L
Kapacita lahví: 50
Materiál polic: drevo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Roční spotřeba energie: 146 kWh
Klimatická třída: ST

Ostatní

Kód produktu: 34003956

Všechny parametry

Recenze Haier WS50GA

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Haier WS50GA