Haier WS30GA


Vinotéka, Energetická třída G, Objem: 104 l, Roční spotřeba energie: 133 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Kapacita: 30 lahví, Počet teplotních zón: 1, Šířka: 50 cm, Výška: 82 cm, Hloubka: 54 cm. Více info


Cena 11 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 120 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vinotéka Haier WS30GA v černém provedení. Její čistý objem je 104 litrů. Plnohodnotné uskladní až 30 lahví vína. Nabízí jednu teplotní zónu v rozmezí 6-18 °C. Antivibrační systém vinotéky Haier WS30GA zajišťuje tichý provoz s hlučností 38 dB. Elektronický LED displej umožňuje nastavit teplotu chlazení. Odmrazování je realizováno automaticky. Vnitřní výbavu tvoří 4 dřevěné police. Obsah vinotéky je možné zkontrolovat přes průhledné sklo. Dokonalý přehled zabezpečí i LED osvětlení. Závěs dvířek je pevný - vpravo, bez možnosti výměny.

Příjemný design

Jednozónová vinotéka Haier WS30GA má elegantní design. Poskytuje dokonalé podmínky pro uskladnění vína, což napomáhá zachovat jeho chuťové vlastnosti. Je ideální volbou pro všechny, kteří si rádi užívají života se sklenkou vína v příjemné společnosti rodiny nebo přátel. K dispozici má jednu teplotní zónu v rozmezí 6-18 °C. Regulace teploty je velmi jednoduchá, prostřednictvím elektronického LED displeje. Vlhkost a teplotu je možné přesně regulovat. Vinotéku můžete umístit prakticky kamkoliv, ať do kuchyně, kanceláře nebo obývacího pokoje. Nabízí příjemný design v černé barvě a dvířka s průhledným sklem. UV ochrana chrání před znehodnocením vína slunečním zářením.

Chladicí prostor

Vnitřní prostor sestává ze 4 dřevěných polic na láhve. Dokonale ochrání vaše láhve s vínem. Celková kapacita vinotéky 104 l je dostačující pro pohodlné uskladnění až 30 lahví vína. Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním LED osvětlením. LED osvětlení je úsporné a příjemně nasvítí obsah vinotéky. Navíc vydává jen velmi málo tepla, což přispívá k udržování optimální teploty v chladicím prostoru. Díky průhlednému sklu budete mít vždy dokonalý přehled o uložených lahvích.

Nízká hlučnost

Už žádné bzučení či pípání - žádné rušení příjemné atmosféry při pití lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým chodem, který potěší každého zákazníka, zaručeně vás nebude rušit nadměrným hlukem a vy si můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli při sklence chlazeného vína. Maximální hlučnost dosahuje 38 dB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 4
Celkový čistý objem 104 L
Kapacita lahví 30
Třída energetické účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier WS30GA

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi