Haier WS171GA

Nákupem získáte 239,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vinotéka Haier WS171GA v černém provedení se zapuštěným madlem je zařazena do energetické třídy A. Její čistý objem je 366 litrů. Plnohodnotné uskladní až 171 lahví vína. Nabízí jednu teplotní zónu v teplotním rozmezí 5 ° C - 20 ° C. Antivibrační systém vinotéky Haier WS171GA zajišťuje tichý provoz s hlučností 38 dB. Externí elektronický displej umožňuje pohodlně nastavit teplotu chlazení. Odmrazování je realizováno automaticky. Vnitřní výbavu tvoří 7 dřevěných polic. Obsah vinotéky je možné zkontrolovat přes průhledné sklo. Dokonalý přehled zabezpečí i LED osvětlení. Uhlíkový filtr čistí vzduch v chladicím prostoru. Závěs dvířek je pevný - vpravo, bez možnosti výměny. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Haier WS137GDAI

Kolekce vín jako dárek po registraci (více info)

Haier WS137GDAI

Vinotéka Haier WS137GDAI v nerezovo - černém provedení s madlem je zařazena do energetické třídy A. Její čistý objem je 356 litrů. Plnohodnotné uskladní až 137 lahví vína. Nabízí dvě teplotní zóny v…

  • Počet polic: 7
  • Třída energ.účinnosti: A
  • Celkový čistý objem: 356 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Příjemný design

Jednozónová vinotéka Haier WS171GA má elegantní design. Poskytuje dokonalé podmínky pro uskladnění vína, což napomáhá zachovat jeho chuť vlastnosti. Je ideální volbou pro všechny, kteří si rádi užívají život se sklenkou vína v schválené společností rodiny nebo přátel. K dispozici má jednu teplotní zónu v rozmezí 5 ° C - 20 ° C. Regulace teploty je velmi jednoduchá prostřednictvím vnějšího elektronického LED displeje. Vlhkost a teplotu je možné přesně regulovat. Vybavená je také zásuvkou na vodu pro udržování optimální vlhkosti. Vinotéku může umístit prakticky kamkoliv, či do kuchyně, kanceláře nebo obývacího pokoje. Nabízí příjemný design v černé barvě a dvířky s průhledným sklem. UV ochrana chrání před znehodnocením vína slunečním zářením.

Chladicí prostor

Vnitřní prostor sestává ze 7 dřevěných polic na lahve. Police jsou navrženy tak, aby umožnily jednoduše a efektně uskladnit láhve vína. Láhve s větším objemem je možné ukládat na příčně police ve spodní části, což dotváří elegantní celkový vzhled vinotéky. Dokonale ochrání vaše lahve s vínem. Celková kapacita vinotéky 366 l je dostačující pro pohodlné uskladnění až 171 lahví vína. Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním LED osvětlením. LED osvětlení je úsporné, příjemně nasvítí obsah vinotéky. Navíc vydává jen velmi málo tepla, což přispívá k udržování optimální teploty v chladicím prostoru. Díky průhlednému sklu budete mít vždy dokonalý přehled o uložených lahvích.

Čistý vzduch

I přesto, že víno je obvykle zapečetěné, přes korkovou zátku dokáže "dýchat". Proto je třeba vzduch v interiéru vinotéky udržovat v čistotě. Zachová se tak chuť i aroma vín. Aktivní uhlíkový filtr zajistí, aby byl vzduch ve vinotéce vždy čistý, aby vaše lahve s vínem byly vždy ideálně připravené ke konzumaci.

Nízká hlučnost

Už žádné bzučení či pípání, prostě žádné rušení příjemné atmosféry při pití lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým chodem, který potěší každého zákazníka, zaručeně vás nebude rušit nadměrným hlukem a vy si můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli při sklence chlazeného vína. Maximální hlučnost dosahuje 38 dB.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet polic 7
  • Třída energ.účinnosti A
  • Celkový čistý objem 366 L
  • Kapacita lahví 171

Další vlastnosti

Značka: Haier
Počet teplotních zón: 1
Kompresor: Ano
Tepelný rozsah: 5-20

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 63,9 cm
Hmotnost: 92 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Počet polic: 7
Celkový čistý objem: 366 L
Kapacita lahví: 171
Materiál polic: drevo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Roční spotřeba energie: 164 kWh
Klimatická třída: SN-ST

Ostatní

Kód produktu: 34004092

Všechny parametry

Recenze Haier WS171GA

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Haier WS171GA