Haier WS105GA

Vinotéka Haier WS105GA v černém provedení se zapuštěným madlem je zařazena do energetické třídy A. Její čistý objem je 210 litrů. Plnohodnotné uskladní až 105 lahví vína. Nabízí jednu teplotní zónu v teplotním rozmezí 5 ° C - 20 ° C. Antivibrační systém vinotéky Haier WS105GA zajišťuje tichý provoz s hlučností 38 dB. Externí elektronický LED displej je umístěn zvenku, umožňuje nastavit teplotu chlazení. Odmrazování je realizováno automaticky. Vnitřní výbavu tvoří 4 dřevěné police. Obsah vinotéky je možné zkontrolovat přes průhledné sklo. Dokonalý přehled zabezpečí i LED osvětlení. Uhlíkový filtr čistí vzduch v chladicím prostoru. Závěs dvířek je pevný - vpravo, bez možnosti výměny. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Liebherr WKb 1812

Mějte své oblíbené víno spolehlivě uschovány a vždy dobře vychlazené například iv takové vinotéce Liebherr WKB 1812. Svým elegantním provedením v černé barvě spolu se dvěma pozinkovanými poličkami…

  • Počet polic: 3
  • Třída energ.účinnosti: A
  • Celkový čistý objem: 134 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Příjemný design

Jednozónová vinotéka Haier WS105GA má elegantní design. Poskytuje dokonalé podmínky pro uskladnění vína, což napomáhá zachovat jeho chuť vlastnosti. Je ideální volbou pro všechny, kteří si rádi užívají život se sklenkou vína v schválené společností rodiny nebo přátel. K dispozici má jednu teplotní zónu v rozmezí 5 ° C - 20 ° C. Regulace teploty je velmi jednoduchá prostřednictvím vnějšího elektronického LED displeje. Vlhkost a teplotu je možné přesně regulovat. Vybavená je také zásuvkou na vodu pro udržování optimální vlhkosti. Vinotéku může umístit prakticky kamkoliv, či do kuchyně, kanceláře nebo obývacího pokoje. Nabízí příjemný design v černé barvě a dvířky s průhledným sklem. UV ochrana chrání před znehodnocením vína slunečním zářením.

Chladicí prostor

Vnitřní prostor sestává ze 4 dřevěných polic na lahve. Police jsou navrženy tak, aby umožnily jednoduše a efektně uskladnit láhve vína. Dokonale ochrání vaše lahve s vínem. Celková kapacita vinotéky 210 l je dostačující pro uskladnění až 105 lahví vína. Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním LED osvětlením. LED osvětlení je úsporné, příjemně nasvítí obsah vinotéky. Navíc vydává jen velmi málo tepla, což přispívá k udržování optimální teploty v chladicím prostoru. Díky průhlednému sklu budete mít vždy dokonalý přehled o uložených lahvích.

Čistý vzduch

I přesto, že víno je obvykle zapečetěné, přes korkovou zátku dokáže "dýchat". Proto je třeba vzduch v interiéru vinotéky udržovat v čistotě. Zachová se tak chuť i aroma vín. Aktivní uhlíkový filtr zajistí, aby byl vzduch ve vinotéce vždy čistý, aby vaše lahve s vínem byly vždy ideálně připravené ke konzumaci.

Nízká hlučnost

Už žádné bzučení či pípání, prostě žádné rušení příjemné atmosféry při pití lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým chodem, který potěší každého zákazníka, zaručeně vás nebude rušit nadměrným hlukem a vy si můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli při sklence chlazeného vína. Maximální hlučnost dosahuje 38 dB.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet polic 4
  • Třída energ.účinnosti A
  • Celkový čistý objem 210 L
  • Kapacita lahví 105

Další vlastnosti

Značka: Haier
Počet teplotních zón: 1
Kompresor: Ano
Tepelný rozsah: 5-20

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 126,5 cm
Hloubka: 63,9 cm
Hmotnost: 71 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Vzhled

Počet polic: 4
Celkový čistý objem: 210 L
Kapacita lahví: 105
Materiál polic: drevo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Roční spotřeba energie: 153 kWh
Klimatická třída: SN-ST

Ostatní

Kód produktu: 34003941

Všechny parametry

Recenze Haier WS105GA

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Haier WS105GA