Haier HWS84GA


Počet polic: 7, Celkový čistý objem: 198 L, Kapacita lahví: 84, Třída energetické účinnosti 2021: G Více info


Cena 19 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 200 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vinotéka Haier HWS84GA v černém provedení se zapuštěným madlem. Její čistý objem je 198 litrů. Plnohodnotně uskladní až 84 lahví vína. Nabízí jednu teplotní zónu v teplotním rozmezí 5 °C až 20 °C a systém regulace vlhkosti. Elektronický LED displej je umístěn zvenku, umožňuje nastavit teplotu chlazení. Odmrazování je realizováno automaticky. Vnitřní výbavu tvoří 7 dřevěných polic. Obsah vinotéky je možné zkontrolovat přes průhledné sklo s UV filtrem. Dokonalý přehled zabezpečí i LED osvětlení. Uhlíkový filtr čistí vzduch v chladicím prostoru. Možnost zamknutí dvířek. Hlučnost jen 37 dB.

Příjemný design

Jednozónová vinotéka Haier HWS84GA ve stylovém provedení poskytuje dokonalé podmínky pro uskladnění vína, což napomáhá zachovat jeho chuť. Je ideální volbou pro všechny, kteří si rádi užívají života se sklenkou vína ve společnosti rodiny nebo přátel. K dispozici má teplotní zónu v rozmezí 5 °C - 20 °C . Regulace teploty je velmi jednoduchá prostřednictvím vnějšího elektronického LED displeje. Vlhkost a teplotu lze přesně regulovat. Vinotéku můžete umístit prakticky kamkoli, do kuchyně, kanceláře nebo obývacího pokoje. Nabízí příjemný design v černé barvě a dvířky s průhledným sklem. UV ochrana chrání před znehodnocením vína slunečním zářením.

Vnitřní prostor

Celková kapacita vinotéky 198 l je dostačující pro pohodlné uskladnění až 84 lahví vína. Vnitřní prostor se skládá ze 7 dřevěných polic na láhve. Police jsou navrženy tak, aby umožnily snadno a efektně uskladnit láhve vína. Láhve s větším objemem lze ukládat na příčné police ve spodní části, což dotváří elegantní celkový vzhled vinotéky. Dokonale ochrání vaše láhve s vínem.

Prostorové osvětlení

Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním 3D LED osvětlením. LED osvětlení je úsporné, příjemně nasvítí obsah vinotéky. Navíc vydává jen velmi málo tepla, což přispívá k udržování optimální teploty v chladicím prostoru. Díky průhlednému sklu budete mít vždy dokonalý přehled o uložených lahvích.

Čistý vzduch

I přesto, že víno je obvykle zapečetěno, dokáže přes korkovou zátku "dýchat". Proto je potřeba vzduch v interiéru vinotéky udržovat v čistotě. Zachová se tak chuť i aroma vín. Aktivní uhlíkový filtr zajistí, aby byl vzduch ve vinotéce vždy čistý.

Nízká hlučnost

Už neuslyšíte žádné zbytečné rušivé zvuky při pití svého lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým chodem, který potěší každého zákazníka, zaručeně vás nebude rušit nadměrným hlukem a vy si můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli při sklence chlazeného vína. Maximální hlučnost dosahuje 37 dB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 7
Celkový čistý objem 198 L
Kapacita lahví 84
Třída energetické účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HWS84GA

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno