Haier HWS77GDAU1


Počet polic: 7, Celkový čistý objem: 190 L, Kapacita lahví: 77, Třída energetické účinnosti 2021: G Více info


Cena 25 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 260 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní vinotéka Haier HWS77GDAU1 v černém provedení se zapuštěným madlem má objem 190 litrů. Plnohodnotně uskladní až 77 lahví vína. Díky aplikaci Hon a Wi-Fi ji můžete ovládat i mobilním telefonem. Má dvě teplotní zóny v teplotním rozmezí 5 °C až 20 °C a systém regulace vlhkosti Natural Airflow. Elektronický LED displej je umístěn zvenku, umožňuje nastavit teplotu chlazení. Odmrazování je realizováno automaticky. Vnitřní výbavu tvoří 7 dřevěných polic. Obsah vinotéky je možné zkontrolovat přes průhledné sklo s UV filtrem. Dokonalý přehled zabezpečí systém 3D osvětlení. Uhlíkový filtr čistí vzduch v chladicím prostoru. Dvířka se dají prohodit a zamknout. Antivibrační systém vinotéky zajišťuje tichý provoz s hlučností 37 dB.

Příjemný design

Dvouzónová vinotéka Haier HWS77GDAU1 ve stylovém provedení poskytuje dokonalé podmínky pro uskladnění vína, což napomáhá zachovat jeho chuť. Je ideální volbou pro všechny, kteří si rádi užívají života se sklenkou vína ve společnosti rodiny nebo přátel. K dispozici má 2 teplotní zóny v rozmezí 5 °C - 20 °C. Regulace teploty je velmi jednoduchá prostřednictvím vnějšího elektronického LED displeje. Vlhkost a teplotu lze přesně regulovat. Vinotéku můžete umístit prakticky kamkoli, do kuchyně, kanceláře nebo obývacího pokoje. Nabízí příjemný design v černé barvě a dvířky s průhledným sklem. UV ochrana chrání před znehodnocením vína slunečním zářením.

Vnitřní prostor

Celková kapacita vinotéky 190 l je dostačující pro pohodlné uskladnění až 77 lahví vína. Vnitřní prostor se skládá ze 7 dřevěných polic na láhve. Police jsou navrženy tak, aby umožnily snadno a efektně uskladnit láhve vína. Láhve s větším objemem lze ukládat na příčné police ve spodní části, což dotváří elegantní celkový vzhled vinotéky. Dokonale ochrání vaše láhve s vínem.

Technologie Natural Airflow

Vinotéka Haier je vybavena patentovanou technologií Natural Airflow. Vytváří ideální podmínky pro uchování vína, díky čidlům teploty a vlhkosti. Ve spolupráci s ventilátorem a kompresorem udržují tak úroveň vlhkosti na 50-70 %. Ve spodní části se nachází nádržka na vodu, která se později přeměňuje na vlhkost.

Prostorové osvětlení

Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním 3D LED osvětlením. LED osvětlení je úsporné, příjemně nasvítí obsah vinotéky. Navíc vydává jen velmi málo tepla, což přispívá k udržování optimální teploty v chladicím prostoru. Díky průhlednému sklu budete mít vždy dokonalý přehled o uložených lahvích.

Nízká hlučnost

Už neuslyšíte žádné zbytečné rušivé zvuky při pití svého lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým chodem, který potěší každého zákazníka, zaručeně vás nebude rušit nadměrným hlukem a vy si můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli při sklence chlazeného vína. Maximální hlučnost dosahuje 37 dB.

Dokonalý přehled

Získáte více informací o vínech a jejich skladování. Díky aplikaci „Hon“ vyvinuté ve spolupráci s Vivinou, naskenujete štítek láhve pomocí funkce Scan your Wine. To vám poskytne informace o víně, jako například: vinařství, druh hroznů, rok a jiné. Také budete mít přehled o hodnocení uživatelů každé láhve nebo dokonce aplikace i vína doporučí dle vašich chutí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 7
Celkový čistý objem 190 L
Kapacita lahví 77
Třída energetické účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HWS77GDAU1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno