Haier HWS49GA


Počet polic: 5, Celkový čistý objem: 118 L, Kapacita lahví: 49, Třída energetické účinnosti 2021: F Více info


Cena 16 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 170 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vinotéka Haier HWS49GA v černé barvě disponuje technologií proudění vzduchu Natural Airflow a filtrem s aktivním uhlím pro čistý vzduch. Transparentní dvířka s anti UV ochranou pro lepší přehled i ochranu uložených lahví. Má 5 dřevěných polic. Zařazena je do energetické třídy F. Kapacita až pro 49 lahví. Aplikace Hon s funkcí Scan Your Wine vám zobrazí údaje o víně. Hlučnost při chlazení dosahuje 37 dB. LED světla osvětlují boky i vrch vinotéky. Možnost zamknutí dveří. Rozměry (V × Š × H): 82 × 50 × 58 cm.

Příjemný design

Vinotéka Haier HWS77GDAU1 ve stylovém provedení poskytuje dokonalé podmínky pro uskladnění vína, což napomáhá zachovat jeho chuť. Je ideální volbou pro všechny, kteří si rádi užívají života se sklenkou vína ve společnosti rodiny nebo přátel. K dispozici má 1 teplotní zónu v rozmezí 5 °C - 20 °C. Regulace teploty je velmi jednoduchá prostřednictvím vnějšího elektronického LED displeje. Vlhkost a teplotu lze přesně regulovat. Vinotéku můžete umístit prakticky kamkoli, do kuchyně, kanceláře nebo obývacího pokoje. Nabízí příjemný design v černé barvě a dvířky s průhledným sklem. UV ochrana chrání před znehodnocením vína slunečním zářením.

Vnitřní prostor

Celková kapacita vinotéky 118 l je dostačující pro pohodlné uskladnění až 49 lahví vína. Vnitřní prostor se skládá z 5 dřevěných polic na láhve. Police jsou navrženy tak, aby umožnily snadno a efektně uskladnit láhve vína. Láhve s větším objemem lze ukládat na příčné police ve spodní části, což dotváří elegantní celkový vzhled vinotéky. Dokonale ochrání vaše láhve s vínem.

Technologie Natural Airflow

Vinotéka Haier je vybavena patentovanou technologií Natural Airflow. Vytváří ideální podmínky pro uchování vína, díky čidlům teploty a vlhkosti. Ve spolupráci s ventilátorem a kompresorem udržují tak úroveň vlhkosti na 50-70 %. Ve spodní části se nachází nádržka na vodu, která se později přeměňuje na vlhkost.

Čistý vzduch

I přesto, že víno je obvykle zapečetěno, dokáže přes korkovou zátku "dýchat". Proto je potřeba vzduch v interiéru vinotéky udržovat v čistotě. Zachová se tak chuť i aroma vín. Aktivní uhlíkový filtr zajistí, aby byl vzduch ve vinotéce vždy čistý.

Prostorové osvětlení

Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním LED osvětlením. LED osvětlení je úsporné, příjemně nasvítí obsah vinotéky. Navíc vydává jen velmi málo tepla, což přispívá k udržování optimální teploty v chladicím prostoru. Díky průhlednému sklu budete mít vždy dokonalý přehled o uložených lahvích.

Nízká hlučnost

Už neuslyšíte žádné zbytečné rušivé zvuky při pití svého lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým chodem, který potěší každého zákazníka, zaručeně vás nebude rušit nadměrným hlukem a vy si můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli při sklence chlazeného vína. Maximální hlučnost dosahuje 37 dB.

Dokonalý přehled

Získáte více informací o vínech a jejich skladování. Díky aplikaci "Hon", vyvinuté ve spolupráci s Vivinou, naskenujete štítek láhve pomocí funkce Scan your Wine. To vám poskytne informace o víně, jako například: vinařství, druh hroznů, rok a jiné. Také budete mít přehled o hodnocení uživatelů každé láhve nebo dokonce aplikace doporučí i vína dle vašich chutí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 5
Celkový čistý objem 118 L
Kapacita lahví 49
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HWS49GA

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno