Haier HWS188GAE


Vinotéka, Energetická třída G, Objem: 385 l, Roční spotřeba energie: 170 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Kapacita: 188 lahví, Počet teplotních zón: 1, Šířka: 59,5 cm, Výška: 185 cm, Hloubka: 63,9 cm. Více info


Cena 29 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 300 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vinotéka Haier HWS188GAE v černé barvě v energetické třídě G s objemem 385 litrů nabízí prostor pro 188 lahví. Vybavena je 7 dřevěnými policemi, filtrem s aktivním uhlím, antivibračním systémem, digitálním dotykovým displejem.

Haier HWS188GAE

Volně stojící vinotéka Haier HWS188GAE ve stylovém černém provedení poskytne dokonalé podmínky pro uskladnění vína. Příjemný design vinotéky s průhledným sklem pěkně vynikne na jakémkoli místě, ať už jde o kuchyň, obývací pokoj či kancelář. Je ideální volbou pro všechny, kteří si rádi vychutnají správně vychlazené víno ve společnosti rodiny nebo přátel. Disponuje jednou zónou s nastavitelnou teplotou v rozmezí od 5 °C do 20 °C. Vlhkost a teplotu si můžete přesně regulovat.

Vnitřní prostor

Celková kapacita vinotéky 385 l je dostačující pro pohodlné uskladnění až 188 lahví vína. Vnitřní prostor se skládá ze 7 dřevěných polic na láhve. Police jsou navrženy tak, aby umožnily snadno a efektně uskladnit láhve vína. Láhve s větším objemem lze ukládat na příčné police ve spodní části, což dotváří elegantní celkový vzhled vinotéky. Dokonale ochrání vaše láhve s vínem. UV ochrana chrání před znehodnocením vína slunečním zářením.

Odolná dvířka

Dvířka vinotéky jsou zhotovena z bezpečnostního skla a vy tak můžete pěkně předvést vaši sbírku. Jejich povrch je odolný vůči poškrábání a zachytávání otisků prstů. Anti-UV filtr chrání před znehodnocením vín slunečním zářením, takže každá láhev je dokonale uchována v tom nejlepším stavu.

Tichý provoz

Vinotéka je vybavena kompresorem s antivibračním systémem, který snižuje vibrace na minimum, díky tomu tak vinotéka pracuje tiše, a to při hlučnosti dosahující pouhých 38 dB. Vinotéku tak můžete umístit i do obývacího pokoje a nijak vás nebude rušit. Navíc žádné mikrovibrace a hluk neovlivní chuť a kvalitu vašich vín.

Čistý vzduch

I přesto, že víno je obvykle zapečetěné, dokáže přes korkovou zátku "dýchat". Proto je třeba vzduch v interiéru vinotéky udržovat v čistotě. Zachová se tak chuť i aroma vín. Aktivní uhlíkový filtr zajistí, aby byl vzduch ve vinotéce vždy čistý, a aby vaše lahve s vínem byly vždy ideálně připravené ke konzumaci.

Technologie Natural Airflow

Vinotéka Haier je vybavena patentovanou technologií Natural Airflow. Vytváří ideální podmínky pro uchování vína, díky čidlům teploty a vlhkosti. Ve spolupráci s ventilátorem a kompresorem udržují tak úroveň vlhkosti na 50-70 %. Ve spodní části se nachází nádržka na vodu, která se později přeměňuje na vlhkost.

Prostorové osvětlení

Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním LED osvětlením. LED osvětlení je úsporné, příjemně nasvítí obsah vinotéky. Navíc vydává jen velmi málo tepla, což přispívá k udržování optimální teploty v chladicím prostoru. Díky průhlednému sklu budete mít vždy dokonalý přehled o uložených lahvích.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 7
Celkový čistý objem 385 L
Kapacita lahví 188
Třída energetické účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HWS188GAE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi