Haier HWO60SM6T5BH


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 70 l, Počet funkcí: 14, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Smart ovládání mobilem, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 54,6 cm. Více info


Cena 28 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 290 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Multifunkční chytrá vestavná parní trouba Haier HWO60SM6T5BH v černém provedení v energetické třídě A+ s objemem 70 litrů. Má funkci Cook with Me, dvojitý gril, čištění H₂O, technologii Climatech, Soft+, masovou sondu, teleskopický výsuv, Wi-Fi + Bluetooth a aplikaci hOn.

 

 

 

Haier HWO60SM6T5BH

Vestavná trouba Haier HWO60SM6T5BH I-Touch 6 s připojením a interaktivním dotykovým displejem. Je vybavena technologiemi AI, jako je Climatech pro dokonalé rozložení tepla a technologie Cook with me, která se v kombinaci s aplikací hOn stane vaším osobním kuchyňským asistentem.

Připojení trouby

Multitasking - zvládání více věcí najednou může být vaším životním mottem! Proto jsou všechny naše sporáky propojené, takže máte kdykoli během vaření přístup k receptům, tipům a radám. Ať už chcete postupovat podle receptu krok za krokem, nebo jen využít návrhy na čištění trouby, naše aplikace vám se vším pomohou.

Vařte se mnou

Díky inovativní technologii můžete nahrát své recepty přímo na ovládací panel trouby, každý s vlastním nastavením programu pečení. K přípravě skvělého menu potřebujete skvělý repertoár a skvělou troubu! Hledání receptů v aplikaci: vždy aktuální katalog s až 300 recepty a 50 videoreceptů s postupem skutečně krok za krokem. Pomocí aplikace je můžete na troubě nastavit i na dálku přes Wi-Fi.

Sonda

Drátová sonda na maso umožňuje měřit vnitřní teplotu pokrmu a nastavit správný cyklus vaření pro dokonalý výsledek. Je vhodný zejména pro ryby a maso.

Climatech

Dokonalé rozložení tepla, vlhkosti a vzduchu zajišťuje dokonalou rovnoměrnost vaření a vynikající výsledky. Díky speciálně tvarovanému panelu šéfkuchaře a variabilním otáčkám ventilátoru dosáhneme optimální distribuce vzduchu a ohřevu uvnitř trouby. Radiální umístění chladicího systému s ventilátorem pomáhá udržovat uvnitř trouby konstantní teplotu, aniž by docházelo ke ztrátám tepla nebo přehřívání rukojeti, okolního nábytku nebo elektroniky vně trouby.

Teleskopické nástavce

Teleskopické výsuvy byly navrženy tak, aby usnadnily vytahování pečicích plechů, takže můžete kdykoli zkontrolovat průběh pečení a vyměnit plechy, aniž byste museli nechávat dvířka otevřená déle, než je nutné. Snadné použití znamená menší tepelné ztráty, proto je efektivnější.

Dokonalé pečení

Díky kombinaci dvou různých funkcí pečení a dvou různých rychlostí ventilátoru můžete dokonale upéct všechny potraviny, které potřebují vykynout, včetně koláčů, baget, croissantů a různých druhů pečiva.

Katalytické panely

Katalytické panely jsou speciální čisticí panely umístěné na vnitřní straně trouby. Jsou pokryty speciálním smaltem s mikroporézní strukturou, který přeměňuje tukové částice na plynné prvky, a tím je automaticky odstraňuje.

H₂O čištění trouby

H₂O čištění trouby je hydrolytický systém, díky kterému je čištění trouby jednoduché, rychlé a také úsporné. Stačí nalít 300 ml vody do vyhrazeného prostoru na dně trouby, nastavit čisticí program a nechat troubu 30 minut pracovat. Na konci cyklu lze zbytky snadno setřít houbou nebo hadříkem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2200 W
Typ čištění Katalýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 14

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HWO60SM6T5BH

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi