Haier HWO45NB4B0B1

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Haier HWO45NB4B0B1 v černém provedení má objem 34 litrů, 6 stupňů výkonu a funkci My taste. Má dotykový displej I-Message, 12 automatických programů včetně grilu, časovač, zvukový signál na konci programu, halogenové osvětlení a otočný talíř o průměru 320 mm.

Vestavná mikrovlnná trouba I-Message Compact Series 4

Mikrovlnná trouba I-Message Compact Series 4 kombinuje tmavý nerezový povrch s elegantním černým sklem. Digitální obrazovka má krásný moderní vzhled s displejem, který umožňuje sledovat nastavení spotřebiče. Můžete si tak být vždy jisti, že jste zvolili správný program.

  • Programy: 1. Program pro přípravu pokrmů 2. Program pro přípravu pokrmů 3. Program pro přípravu pokrmů 4. Program pro přípravu pokrmů 5. Program pro přípravu pokrmů 6.
  • 6 úrovní výkonu
  • 12 automatických programů

Svět receptů

Díky našim nejnovějším inovacím můžete ze všech našich výrobků vytěžit maximum a při domácím vaření snadno dosáhnout profesionálních výsledků. Stačí vybrat recept v kategoriích potravin, postupovat podle kroků přípravy a mikrovlnná trouba automaticky zvolí nejvhodnější nastavení.

Chutné recepty s hOn

Ať už chcete postupovat podle receptu krok za krokem, nebo jen využít návrhy na vyčištění trouby, náš systém vám poradí. Stačí otevřít aplikaci hOn a procházet naše tipy na vaření.

Krok za krokem

I-Message vás krok za krokem provede širokou škálou možností a návodů na vaření, a to vše prostřednictvím intuitivního textového displeje. Buď si můžete vybrat z manuálních programů, kombinovaných funkcí nebo automatických receptů a plně si přizpůsobit zážitek z trouby v kombinaci s funkcemi připojení k aplikaci hOn.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 34 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HWO45NB4B0B1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi