Haier HWDQ90B416FWBB-S


Vestavná pračka se sušičkou, Energetická třída D, Kapacita 9 kg prádla, 1600 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Hloubka: 52,5 cm. Více info


Cena 22 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 230 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná pračka se sušičkou Haier HWDQ90B416FWBB-S v černé barvě o šířce 60 cm vypere 9 kg a vysuší 5 kg prádla. Menu nabízí 15 programů, funkci odloženého startu, funkci i-Time, Antioverflow. Pohodlné ovládání díky digitálnímu displeji.

Vestavěná pračka se sušičkou

Vestavná pračka Haier HWDQ90B416FWBB-S kombinuje automatickou pračku a praktickou sušičku, čímž šetří váš čas a místo v koupelně nebo prádelně. Maximální kapacita pračky je 9 kg prádla a sušička může usušit 5 kg prádla. Při mytí dosahuje maximálních otáček 1600 ot/min při hlučnosti 76 dB. Můžete si vybrat z několika dostupných pracích programů.

  • 14 ' Quick, 59' Quick Mix, Syntetika, Hygienické, 20 °C, Eco 40 - 60, Vypouštění/odčerpávání, Oplachování, Sušení vlny, Sušení směsi, Sušení bavlny, Osvěžení, Vlna/hedvábí, Směs, Bavlna

I-Time

Pračka se sušičkou je vybavena inovativní funkcí I-Time. To umožňuje nastavit délku pracího cyklu podle vašich potřeb, takže můžete zkrátit nebo prodloužit dobu praní. Díky tomu se pračka se sušičkou vždy přizpůsobí vašim potřebám.

Instant Mix Haier

Tato pračka má úsporný a účinný prací cyklus, který spolehlivě a rychle vypere vaše prádlo. Technologie Instant Mix smíchá prací prostředek s čistou vodou a poté tuto směs nastříká na vlákna prádla. Výsledkem je čisté prádlo v krátkém čase.

Ošetření párou

Při praní využijte funkci I-Refresh, která dokonale vyčistí vaše oblečení pomocí mikropáry. Tato technologie odstraní pachy z vašeho oblečení a zároveň zabrání jeho nadměrnému pomačkání.

Technologie:

  • ABT - antibakteriální úprava zásuvky na prací prostředky a gumového těsnění dvířek
  • Antioverflow - ochrana proti úniku vody
  • Opožděný start
  • Invertorový motor pro delší životnost
  • Bezpečnostní zámek dveří
  • Digitální displej s otočným kolečkem

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 52.5 cm
Kapacita bubnu 9 Kg
Třída energetické účinnosti 2021 D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů 49 kWh

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HWDQ90B416FWBB-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi