Haier HW80-B14979-S slim pračka plněná předem


Kapacita bubnu: 8 Kg, Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min., Počet programů: 14, Třída energetické účinnosti 2021: A,


Cena 15 990 Kč

Sleva 17 % z ceny doporučené výrobcem: 19 190 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 159,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Předem plněná Slim pračka Haier HW80-B14979-S v bílé barvě. Kapacita bubnu je 8 kg prádla. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1 400 ot./min. při hlasitosti 69 dB. Vybavená Direct Motion motorem pro tichý chod. Jednoduché ovládání díky digitálnímu displeji. Samozřejmostí je bezpečnostní zámek i Antioverflow ochrana před únikem vody. Nabízí 14 pracích programů: Steam Plus parní funkce, Eco 40-60 či ruční praní a další. Kromě toho má antibakteriální ošetření zásuvky na prášek, osvětlení bubnu či dvojité sprchování prádla. Buben je zhotoven z kvalitního nerezu, vana je z materiálu Silitech. Rozměry výrobku (Š × V × H): 850 × 595 × 460 mm.

Haier HW80-B14979-S

Předem plněná pračka se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprány a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model má kapacitu bubnu 8 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování dosahují až 1 400 ot./min. Pračka nabízí množsví programů a funkcí, které si jednoduše navolíte pomocí centrálního knoflíku a tlačítek.

Programy

 • 14 programů: Rychlé praní, Rychlý 15minutový program, Eco 40-60, Vlna, Jemné, Ruční praní, Přikrývky, Odstřeďování, Smart, Refresh, Dětské prádlo, Mix, Syntetika, Bavlna

 • Funkce: Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, Parní praní, Odložený start, Přídavné máchání, Zablokování tlačítek

Motor a konstrukce

Slim pračka ve svém nitru skrývá výkonný Direct Motion motor, který je umístěn přímo na bubnu bez použití řemenů. Motor je díky tomu velmi tichý, při běžném praní je hladina hluku 54 dB a při odstřeďování je to 69 dB. Buben je zhotoven z nerezu, vana je z velmi odolného materiálu Silitech. Materiál spolu s teleskopickými tlumiči tlumí vibrace a snižuje hlučnost během praní i odstřeďování. Kvalitní vana zaručuje delší výdrž pračky.

Buben Pillow drum

Pračka Haier HW80-B14979-S má buben se speciálními polštářky, po kterých se prádlo jemně klouže a nikde se nezachytává. Při praní saténových halenek se tak nemusíte obávat poškození. Buben je navíc osvětlen světlem.

Profesionální praní

Při praní využijete funkci I-Refresh, která dokonale vyčistí vaše oblečení pomocí mikropary. Tato technologie odstraní ze šatů pachy a zároveň zabrání nadměrnému zmačkání.

Bez bakterií

Doplňkové funkce se starají o celkovou čistotu pračky. Jednou z takových funkcí je automatický čistící systém Smart Dual Spray aktivující se po každém pracím programu. Díky častému čištění se prodlužuje životnost spotřebiče. Antibakteriální ochrana ABT brání vzniku a následnému množení bakterií a plísní.

Technologie

 • ABT - antibakteriální ošetření zásuvky na detergent a gumového těsnění dvířek

 • Steam Plus - ošetření parou (přídavná funkce)

 • Smart Dual Spray - dvojité sprchování prádla

 • PillowDrum - šetrný buben, osvětlení bubnu

 • Antioverflow - ochrana proti úniku vody

 • iTime- regulace doby praní

 • Bezpečnostní zámek dveří

 • Digitální displej s otočným knoflíkem

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HW80-B14979-S slim pračka plněná předem

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno