Haier HW80-B14959U1-S


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 8 kg prádla, 1330 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 47 kWh na 100 cyklů, 12 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Inteligentní, předem plněná parní pračka Haier HW80-B14959U1-S v energetické třídě A vypere 8 kg prádla při max. hluku 70 dB. Vybavena je 11 pracími programy, digitálním dotykovým displejem, antibakteriální ochranou ABT a možností ovládání přes Wi-Fi, Bluetooth a aplikaci hOn.

Haier HW80-B14959U1-S

Předem plněná parní pračka Haier HW80-B14959U1-S zvládne vyprat až 8 kg prádla s maximálními otáčkami 1 330 ot./min. Pračka disponuje digitálním displejem, na kterém si jednoduše nastavíte požadované funkce. Direct Motion Motor je umístěn přímo na bubnu bez použití řemene, tichý chod pouhých 70 dB při odstřeďování. Vnitřek bubnu osvětluje světlo Drum Light.

Programy a funkce

  • 11 programů + možnost stažení dalších přes Wi-Fi: Smart, Mix, Syntetika, Expres 15', Osvěžení, Bavlna 20 °C, Bavlna, Antialergenní péče, Vlna, Odstřeďování, Eco 40–60 °C
  • Funkce: SmartDualSpray, Steam, Refresh, I-time, Odložený konec programu, Parní funkce, Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, Přídavné máchání, Dětský zámek, Bezpečnostní zámek dveří, Ochrana proti úniku vody Antioverflow

Bez bakterií

Doplňkové funkce se starají o celkovou čistotu pračky. Jednou z takových funkcí je automatický čisticí systém Smart Dual Spray, aktivující se po každém pracím programu. Díky častému čištění se prodlužuje životnost spotřebiče. Antibakteriální ochrana ABT brání vzniku a následnému množení bakterií a plísní.

Steam Plus

Pračka disponuje praktickou parní funkcí Steam Plus, která si hravě poradí s odstraňováním nečistot a skvrn z oblečení. Parní funkce rozptyluje páru a čisticí prostředek uvnitř bubnu, uvolňuje vlákna a tím zlepšuje odstranění nečistot a skvrn. Navíc praní v páře také posyktne snazší žehlení oděvů.

Buben Pillow drum

Pračka má buben se speciálními polštářky, po kterých prádlo jemně klouže a nikde se nezachytává. Při praní saténových halenek se tak nemusíte obávat poškození. Buben je navíc osvětlen světlem.

Podle vašich potřeb

Další skvělou funkcí je Refresh. Ta prádlo osvěží pomocí technologie mikropar, která ze šatstva odstraní pachy, prach i alergeny. Funkce I-Time vám umožní nastavit si délku pracího cyklu podle vašich potřeb.

Aplikace hOn a Wi-Fi

Ovládání pračky je ještě jednodušší díky bezdrátové technologii Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilního telefonu si můžete nainstalovat aplikaci hOn, nabízející množství skvělých funkcí a informací. Můžete si tak i na dálku zkontrolovat, v jakém stavu je vaše pračka. Výhodou aplikace je také to, že vám pomáhá zvolit optimální prací program. Vezměte prádlo, vyfoťte ho a naskenujte štítek (Scan to Care). V aplikaci se tyto údaje uloží a na základě typu oblečení se zvolí ideální cyklus.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1330 ot./min.
Počet programů 12
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Haier HW80-B14959U1-S

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Miloš

29. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná